نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
۰ |
۰
ورزشکار معروف ایران مهاجرت کرد
منبع: تسنیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ملی‌پوش سابق ژیمناستیک و عضو هیئت رئیسه فدراسیون این رشته به استرالیا مهاجرت کرد.

سعیدرضا کیخا ملی‌پوش سابق ژیمناستیک ایران که جزو چهره‌های خوش‌نام، موفق و باتجربه این رشته به حساب می‌آید، تصمیم گرفت که برای ادامه زندگی به کشور استرالیا مهاجرت کند.

کیخا که روز ۶ اردیبهشت ماه با حکم حمید سجادی وزیر وقت ورزش و جوانان به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون ژیمناستیک منصوب شد و همزمان ریاست هیئت ژیمناستیک استان فارس را نیز بر عهده داشت، در این باره گفت: با دعوت یکی از باشگاه‌های خوب در استرالیا مواجه شدم و تصمیم گرفتم برای کسب تجربه و دانش بیشتر به این کشور بروم.

وی ادامه داد: در دورانی که ورزشکار بودم، همه تلاشم را کردم تا برای ایران افتخارآفرین باشم. حالا می‌خواهم در مربیگری به مدارج بالا برسم و به عنوان یک مربی لژیونر باشم و اگر در آینده شرایط فراهم شد، تجربیات و دانشم را در اختیار کشورم بگذارم.

کیخا درباره مسئولیتی که در استان فارس داشت، گفت: با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان صحبت کردم و آنها را در جریان این تصمیم گذاشتم و قرار شد که با هماهنگی‌های لازم، یک تصمیم مناسب در خصوص هیئت ژیمناستیک این استان گرفته شود. خوشبختانه شرایط در این دو سال اخیر خوب بود و باید همین روند ادامه داشته باشد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی