نظرسنجی

نتیجه بازی استقلال - شمس‌آذر قزوین؟
جک گریلیش
منبع: The Sun
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تحقیقات در مورد سرقت از عمارت جک گریلیش ادامه دارد و پلیس گمان می‌کند که این سرقت کار افرادی آشنا به طرح داخلی خانه بوده است.

پلیس گمان می‌کند که سرقت یک میلیون پوندی از عمارت جک گریلیش ممکن است کار شخص آشنایی باشد، زیرا ده‌ها کارگر اخیراً در این ملک رفت و آمد می‌کردند تا کار بازسازی انجام شود. جک گریلیش و ساشا آتوود پنج روز قبل از کریسمس به این خانه نقل مکان کرده بودند که سارقین به منزل آنها یورش بردند و با یک میلیون پوند ساعت و جواهرات از آنجا فرار کردند. پلیس گمان می‌کند که سارقین با خانه آشنایی کامل داشتند و به همین دلیل از تراس طبقه بالا مستقیما به سراغ صندوق جواهرات رفتند.

یک منبع آگاه گفت: «سارقان مستقیماً به سراغ گاوصندوق‌ها و جعبه‌های جواهرات رفتند. زمانی که نامزد و خانواده جک در طبقه پایین صداهای مشکوکی شنیدند و زنگ خطر را به صدا درآوردند، سارقان محل را ترک کرده بودند. آنها ممکن است از کسانی که قبلا در خانه بودند جزئیات دارایی‌های گریلیش را شنیده باشند.»

تئوری دیگر این است که سارقان توسط انتشار آنلاین برنامه‌ ستاره من‌سیتی برای توسعه داخلی خانه، با طراحی این خانه آشنا شدند. میک نویل، کارآگاه ارشد سابق پلیس متروپلیتن گفت که پلیس در تلاش است تا دریابد چه کسانی در چند ماه گذشته به این ملک دسترسی داشته‌اند. او از باشگاه‌ها خواست تا به ستاره‌ها در بالا بردن امنیت خانه‌هایشان کمک کنند. پپ گواردیولا، سرمربی سیتی نیز از ستاره‌هایش خواسته تا ثروت خود را به صورت آنلاین به رخ نکشند، زیرا با تصاویری که جک در هفته‌های اخیر منتشر کرده مشخص شده که او ساعت‌های مختلف ۵۰۰۰۰۰ پوندی دارد.

بیشتر بخوانید:

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

نتیجه بازی استقلال - شمس‌آذر قزوین؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی