نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
این تصویر به دعواهای همسر و عروس دیوید بکام خاتمه داد/ همه‌چیز از لباس عروس شروع شده بود!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ویکتوریا بکام و عروسش نیکولا پلتز بار دیگر به شایعات دشمنی پایان دادند و در ملاءعام دست در دست یکدیگر حاضر شدند.

خانم‌های خانواده بکام، ویکتوریا و نیکولا پلتز همسر بروکلین، در ماه‌های قبل از عروسی پسر بزرگ خانواده دچار اختلاف شدند، اما مراسم فرش قرمز اخیر نشان داد که همه چیز بین این دو نفر خوب است و حتی به نظر می‌رسد که از همیشه به یکدیگر نزدیک‌تر شده‌اند. در حین حضور در اولین نمایش فیلم نیکولا پلتز (لولا) در ایالات متحده که اولین فیلم او به عنوان کارگردان است، آنها با محبت یکدیگر را در آغوش گرفته و لبخند می‌زنند و پلتز حتی بازوی خود را روی شانه‌های مادرشوهرش گذاشت. همچنین گزارش شده که ویکتوریا لباسی که نیکولا در فرش قرمز به تن داشت را طراحی کرده است.

همسر دیوید بکام پس از این رویداد تصاویر متعددی از این شب خاطره‌انگیز را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که به پلتز افتخار می‌کند. نیکولا نیز در پاسخ به مادرشوهرش نوشت: «خیلی دوستت دارم. از اینکه امشب از من حمایت کردید متشکرم و همچنین من عاشقش لباسم شدم.» نیکولا، ویکتوریا و بروکلین در جشن بعد از مراسم نیز دیده شدند و باهم رقصیدند و حتی با آهنگ پرطرفدار اسپایس گرلز Wannabe همخوانی کردند.

طبق گزارش‌ها، خصومت بین ویکتوریا و پلتز از زمانی شروع شد که او لباسی که ویکتوریا طراحی کرده بود را برای عروسی‌اش نپوشید. شایعات در مورد دلیل اختلاف این دو نفر خیلی زیاد بود و گزارش دیگری ادعا می‌کرد که علت اختلاف مادرشوهر و عروس این بود که مارک آنتونی (خواننده مشهوری که از دوستان نزدیک دیوید بکام است) در مراسم عروسی در حین سخنرانی به مادر بروکلین ادای احترام کرد و این موضوع باعث دلخوری نیکولا شد. نشریه میل به نقل از یک منبع آگاه نوشت: «سخنرانی آنتونی فقط در وصف خوبی‌های ویکتوریا بود.»

با این حال، به نظر می‌رسید که در اکتبر سال گذشته آتش اختلاف‌ها فروکش کرده و کل خانواده بکام در نمایش هفته مد ویکتوریا در پاریس گرد هم آمدند.  این خانواده از آن زمان چندین بار با هم دیده شده‌اند و پلتز و ویکتوریا دائما همدیگر را در مصاحبه‌های رسانه‌ای و صفحات رسانه‌های اجتماعی تحسین می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

این تصویر به دعواهای همسر و عروس دیوید بکام خاتمه داد/ همه‌چیز از لباس عروس شروع شده بود!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی