نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۱۷
حاشیه باورنکردنی از شب قبل بازی ایران - قطر/ جلسات سریالی دلال‌ها با طارمی در اردوی تیم ملی!
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مهدی طارمی در این دوره از جام ملت های آسیا بیش از آنکه روی تمرینات و مسابقات تیم ملی تمرکز کند، از همان ابتدای اردو تا آخرین روز مسابقات فکر و ذکرش بیشتر روی کارها و مسائل شخصی معطوف بود. 

طارمی در شرایطی که تیم ملی در اردو بود برای حضور در یک برنامه تبلیغاتی از کیش به تهران می‌رود. سرپرست تیم ملی هم در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره دلیل این غیبت عنوان می‌کند که او به تهران برگشته تا شناسنامه فرزندش را بگیرد! هرچند در ادامه طارمی خودش تایید کرد که برای شرکت در یک برنامه تبلیغاتی و با اجازه و هماهنگی کادرفنی اردو را ترک کرده است. اما همین نکته نشان داد که سرپرست کهنه کار تیم ملی از وضعیت ستاره تیمش خبر ندارد!

متاسفانه اما این پایان کارهای شخصی طارمی نبود. در اغلب روزهایی که جام ملت‌ها در جریان بود و همه با حساسیت بازی‌ها و نتایج تیم ملی را دنبال می‌کردند، خبرهایی درباره مذاکرات و حتی توافق مهاجم پورتو پرتغال با باشگاه اینتر میلان در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شد. در این رابطه از همان روزهای اول مطلع شده بودیم که در تمام مدت حضور تیم ملی در قطر ایجنت‌ها و دلال‌های مرتبط با انتقال مهدی طارمی به اینتر به لابی هتل در رفت و آمد بودند و جلسات متعدد و بعضا طولانی با وی برگزار می‌کردند.

گویا یکی از جلسات طارمی در همین رابطه درست شب قبل از بازی با قطر برگزار شد. یعنی همان مسابقه‌ای که برای تیم ملی و هم تیمی‌های طارمی حکم مرگ و زندگی را داشت چون به دنبال ثبت اولین و آخرین جام به نام این نسل به اصطلاح طلایی (!) بودند. شاید اگر طارمی به جای یاغی گری و عربده کشی‌های آخر بازی و دست به یقه شدن با قطری‌ها حواس و تمرکز خود را روی بازی با قطر می‌گذاشت، دز زمین مسابقه نتیجه دیگری رقم می‌خورد و دیگر نیازی به رگ گردن نشان دادن جلوی دوربین‌های تلویزیونی و لنزهای عکاسان نبود.

جدا از ناکامی تیم ملی که طعم تلخش نصیب مردم ایران و هم بازیان او شد، طارمی با این رویه به فوتبال و آمار شخصی خودش هم ضربه هولناکی زد. طبق آمار طارمی در صدر لیست بی دقت و بی تمرکزترین بازیکنان جام ملت‌های آسیا جا خوش کرد و به جای آنکه نماینده ایران در جدول گلزنان باشداینگونه به شکلی منفی مطرح شد! اما کدام عامل دقت و تمرکز را از او گرفته است؟ یادمان نرفته که بهترین بازی تیم ملی در این دوره از رقابت‌ها در شرایطی رقم خورد که طارمی به دلیل اخراج برابر سوریه مقابل ژاپن غیبت داشت و روی سکوها مشغول اشک ریختن بود.آیا عدم تمرکز ستاره ایرانی پورتو به حضور دلالها در اردوی تیم ملی مربوط می‌شده و اگر چنین بوده چرا سرپرست تیم ملی هیچ واکنشی به این رفت و آمدها نشان نداده است؟

همچنین خبر رسید در شرایطی که تمام اعضای تیم ملی یا به تیم‌های باشگاهی خودشان بازگشتند یا راهی تهران شدند، طارمی بیش از سایرین در قطر ماند تا کار نیمه تمام مذاکرات با ایجنت‌ها و دلال‌های مرتبط با انتقالش به اینتر میلان را دور از چشمان پاپاراتزی‌های اروپایی و رقیبانش تکمیل کند!

بیشتر بخوانید: یک آمار عجیب از بی‌دقتی‌های مهدی طارمی/ ستاره تیم ملی در جام ملت‌های آسیا سوژه شد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۱
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۶
 • میلاد IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
  سال گذشته بعد از کودتای طارمی و حاج صفی و .....علیه اسکوچیچ و برکناری اسکوچیچ ،گفتم تا این بازیکنان در تیم ملی باشن ، این تیم روز خوش نخواهد دید چون این بازیکنان خودشونو بزرگتر مربی و تیم میدونن و حاضر به انجام دستورات مربی نیستن
  • احسان IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
   ۸۵ میلیون ایرانی بازیچه دست خودش کرده ، باید طارمی کنار گذاشته بشه برای همشه تا درس عبرت بشه برای سایرین
 • مهران IR ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
  طارمی هرچقدر بازیکن با استعدادی بود کنارشم به همون اندازه رفتار حرکات غیر حرفه ای داشتو همیشه هم یه خیریتی تو ضربه زدناش میدید !!! تو مواقع حساس هم همیشه دست مارو تو پوست گردو گذاشت فوتبالیستی که رفتار حرفه ای نداره هیچ وقت به اوج نمیرسه حتی اگه استعداد مسی رو داشته باشه !
  • ایران IR ۱۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
   پس چرا چن تا زندانیو ازاد کرد ؟
  • مهران IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
   شخصیت خارج فوتبال یه بازیکن چه ربطی به رفتار فوتبالیش داره؟ من دارم فوتبالی نقد میکنم کاری به زندگی شخصیش ندارم
 • مش ممدلی DK ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
  البته ببخشید ها ببخشیدها. شما هم دارین آدرس غلط میدین. این مشکل ترمی هم هست و هم نیست. البته که یک بازیکن میخواد پول زیاد به جیب بزنه. مسئله اینه که آیا تیم سرمربی و سرپرست داره یا نداره؟ همین آقا میتونست زمان کیروش هم از این جیگولک بازیها دربیاره یا نه؟ کیروش هر قدر هم بدی داشت, دو تا نکته خیلی مهم و مثبت دشت. یک بازیکن نمیتونست پا از گلیم خودش درازتر کنه. دوم. تیم سازماندهی دفاعی دشت, اینجور نبود که هر توپی اه از نیمه زمین ما رد بشه تن و بدنمون بلرزه. ما از کدوم تیم گل نخوردیم از درجهه و ۴ هم گل خوردیم. خلاصه جونم بهت بگه مادر جان؛ من چشم از این بازیکنها و این کادر آب نمیخوره مادر جان.
 • Wien AT ۱۶:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
  بازیکن ایرانی حتما و حتما باید یه مربی مثل کیروش بالا سرشون باشه،وگرنه از نظر رفتار حرفه ای،بازیکنان ایرانی داغون هستند.
 • سهراب‌علیمردان IR ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  به‌نام‌خدا.قبل‌ازاینکه‌بفهمیم‌طارمی‌در قطار‌چه‌می‌کرد.در‌بازی‌ژاپن‌دیگر‌بازیکنان تیم‌خود‌نمای‌کردن.بنده‌بی‌سواد‌ودیگران گفتیم‌استفاده‌ازبازیکنان‌جویای‌نام‌وجوان می‌تواند‌تیم‌ملی‌را‌به‌فینال‌ببرد.بازی‌خوب قاهدی‌.ودیگربازیکنان‌نمایان‌بود.چند‌بازی که‌قاهدی‌حضور‌داشت‌هم‌باسهای‌بسیار عالی.وهم‌گل‌زنی‌کرد. اگر‌با‌‌همان‌بازیکنان‌وارد‌زمین‌می‌شدیم امروز‌قطار‌شاخو‌شانو‌نمی‌کشید‌البته سالهای‌بساری‌زیادی‌هست‌که‌مشکل داریم‌کار‌از‌ریشه‌خراب‌است‌‌از‌بالا‌به پائین‌نداشتن‌دانش‌.بی‌کفایتی غیر.غیر.وقتی‌بعضی‌از‌آخوندها می‌گویند‌‌آنان‌‌لغت‌به‌توپ‌میزنند پول‌می‌گیرند‌چه‌به‌ما‌می‌رسد این‌پول‌حرام‌هست‌.دیگر‌حرفی نمی‌مانده‌دلها‌پرو.پراست‌‌
 • زهرا IR ۲۰:۳۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  تیم ملی که بی صاحاب باشه همین دیگه ، آب سربالا میره قورباغه ابوعطا میخونه - طارمی کیه آقا بندازینش بیرون
 • احسان IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  بخاطر همین چیزهاس که هیچ کس دوست نداره قلعه نویی ودستیارانش باشن چون نقش برگه چقندر رو بازی میکنن، جرات داره تو باشگاهش این کارها رو بکنه تا پوست از سرش بکنن
 • سرور IR ۲۱:۳۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  این شخص همیشه تو تیم ملی ضعیف بوده و جای جوان های با انگیزه رو تو تیم ملی اشغال کرده ، به فکر تیم ملی نیست ، وقتی باشگاه بهش مرخصی میده میاد دنبال عشق حال خودش و کارهای شخصیش ، باید کنار گذاشته بشه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی