یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷
۱ |
۰
سرمربی تازه‌وارد استقلالی محروم شد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

خسرو حیدری سرمربی تازه‌وارد خوشه طلایی از سوی کمیته انضباطی محروم شد.

دیدار تیم‌های خوشه طلایی ساوه و شاهین بندر عامری برگزار شد و از سوی خسرو حیدری، سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور ) رخ داد. وی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود به مدت ۶ ماه محکوم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

سید حسین علوی، منتسب به تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل بدرفتاری با داور مسابقه و تهدید وی به دو جلسه از همراهی تیم خود از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم است و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

نصرت‌اله صادقی، سرپرست تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل نقض اصول کلی رفتار و عدم کنترل بر حضور افراد متفرقه در کنار زمین باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل نقض اصول کلی رفتار، حضور افراد غیرمسئول و فاقد کارت در کنار زمین محوطه رختکن باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

دیدار تیم‌های مهین آریو اسلامشهر و نفت مسجد سلیمان برگزار شد و از سوی مجتبی طاهری، مربی تیم نفت مجسد سلیمان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

مهران حسنوند، مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه به ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

احمد فیض کریملو، مربی تیم مهین آریو اسلامشهر به دلیل بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

تیم میهن آریو اسلامشهر به دلیل سوء رفتار تیمی و درگیری با عوامل تیم مقابل باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل دلیل سوء رفتار تیمی و درگیری با عوامل تیم مقابل باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • ع ق QA ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۰
    او عضو داوران تحمیلی باند آبی ( حیدری و قربانی و رحمتی و فکری و دقیقی و منصوریان ) است یکی دیگر را تزریق می کنند و او را به تیمی دیگر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی