واکنش رحمان رضایی به مصدومیت سردار آزمون/ باید در چمن مصنوعی تمرین کنیم
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه بازیکنان مقابل ترکمنستان فوق العاده کار کردند و بازیکنان جوان هم توانستند خودشان را نشان دهند.

رحمان رضایی، مربی تیم‌ملی پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر ترکمنستان بیان کرد: بازی پرگلی بود و هواداران از بازی لذت بردند. تیم از لحاظ تاکتیکی و فردی خوب بود و بازیکنان جوانی که به تیم هم اضافه شدند با وجود اینکه زمان کمی داشتند اما توانستند خودشان را با تیم هماهنگ کنند و خودشان را نشان دهند. 

رضایی در مورد مصدومیت سردار آزمون نیز گفت: بله مصدوم شد و مصدومیتش از ناحیه همسترینگ بود اما در مورد جزئیات آن باید با پزشک تیم صحبت کرد. 

او در مورد عملکرد امین حزباوی گفت: همه بازیکنان خوب بودند و فوق‌العاده ظاهر شدند و هیچ‌کسی ضعف نداشت. حتی بازیکنان جوانی که ساعت آخر اضافه شده‌اند هم توانستند در پست‌های خود خوب کار کنند. 

رضایی با اشاره به استقبال مردم از دیدار تیم ملی ایران برابر ترکمنستان بیان کرد: با وجود اینکه روز دوم عید نوروز بود و تصور می‌کردیم خیلی به ورزشگاه نیایند اما استقبال خوبی شد و واقعا تشکر می‌کنم. امیدوارم همینطور حمایت کنند. 

مربی تیم ملی در مورد اینکه بازی بعدی تیم ملی در زمین چمن مصنوعی برگزار می‌شود، گفت: فوتبال بازی کردن سخت است چون خودمان هم قبلا تجربه آن را داشتیم. یکی، دوبار باید در این چمن تمرین کنیم تا عادت کنیم. چون سرعت توپ در چمن مصنوعی بیشتر می‌شود. 

بیشتر بخوانید: ستاره پرسپولیس بهترین بازیکن دیدار ایران - ترکمنستان

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی