نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
حمید محمدی: فردوسی‌پور اولین کسی بود که با او مشورت کردم/ پیشنهاد وسوسه‌انگیز اجرا داشتم/ عادل یک «ولی» گفت که هزار حرف پشتش بود!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مجری سابق برنامه فوتبال ۱۲۰ از نحوه آشنایی خود و همکاری‌اش با عدل فردوسی‌پور برای اولین بار صحبت کرد.

حمید محمدی، مجری و گوینده ورزشی تلویزیون در خصوص نحوه آشنایی خود و شروع همکاری‌اش با عادل فردوسی‌پور گفت: کار کردن من با عادل به صورت پشت صحنه‌ای بود. یعنی فقط در برخی از بخش‌های برنامه نود صدای من روی آیتم‌ها وجود داشت و این همکاری ادامه پیدا کرد تا این‌که در سال ۹۲ پیشنهاد اجرای فوتبال ۱۲۰ به من داده شد.

مجری سابق برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت: هنگام غروب بود که عادل فردوسی‌پور به من زنگ زد و گفت حمید کارِت دارم. سپس گفت که ما در حال راه‌اندازی یک برنامه هستیم و به صورت موقت به دنبال یک مجری برای آن می‌گردیم می‌توانی به ما کمک کنی؟ من هم بدون حتی لحظه‌ای فکر کردن پاسخ مثبت به این پیشنهاد دادم؛ درصورتی که اصلا چنین شخصیتی ندارم و فقط ۲ بار بدون درنگ به پیشنهادهای کاری پاسخ داده‌ام.

محمدی در ادمه صحبت‌هایش در خصوص پیشنهاد اجرای برنامه ورزش از نگاه ۲ گفت: این موضوع را برای اولین بار می‌گویم. زمانی که آقای جهانگیر کوثری به دلایلی که احتمالا می‌دانید از اجرای این برنامه کناره‌گیری کرد. همان سال تهیه‌کننده برنامه با من تماس گرفت و گفت برای اجرای دوره جدید این برنامه من را در نظر گرفته‌اند. این پیشنهاد برای من خیلی وسوسه‌انگیز بود چون برنامه ورزش از نگاه ۲ بسیار پربیننده بود. اما قبول نکردم! شاید اگر اسم و زمان و سبک و سیاق برنامه عوض می‌شد به این پیشنهاد فکر می‌کردم اما این‌که آقای کوثری از صندلی خود بلند شود و من دقیقا همان‌جا بخواهم بنشینم، هرگز، هرگز!

حمید محمدی در ادامه افزود: اتفاقا یکی از کسانی که با او در این خصوص مشورت کردم خود عادل فردوسی‌پور بود. دقیقا یادم است که به اون تلفن زدم و گفتم همچین پیشنهادی برای من آمده. فردوسی‌پور کمی مکث کرد و گفت برنامه خوبی است ولی نه! این «ولی» که عادل فردوسی‌پور گفت پشتش هزار حرف بود.

بیشتر بخوانید: عکس| بنر توهین آمیز هواداران عراقی علیه علیرضا فغانی/ حمله‌های بی‌وقفه به داور ایرانی ادامه دارد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۹
 • علی GB ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  عجب ولی ایی بود . ولی هم ولی های قدیم .
 • انزلیچی IR ۲۱:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  ای محمدی زیر آب زن خوبی هستی هر از برنامه ای خدا حافظی می کنه فوری جای او را می گیری خوب بلدی چه کار کنی مرموز سیما
 • منیخ US ۲۲:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  خدا عادل برگردون به این فوتبال که کاوشگر خوبی نداره فقط با عادل حال همه فوتبالی خوب میشه
 • سعید ‌‌ IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  این ‌ ولی ‌‌همان ‌ ولی اللهی ‌ بود و یک حوض کوثری داشت به عادل فردوسی‌پور هم پیشنهاد بازیگری دادند که اینجا من ‌‌در برنامه فوتبال 360 بهش ‌‌گفتم برو ولی همان ولی اللهی به ولی چسباندم‌ خوشم ازت خوشم.میاد‌ محمدی ‌ ولی ‌این نوع من مرا قربانت بیشتر خوشایند منه ‌‌ حکایت ولی اون پیکان قرمز راشنیدی که مجری مثل تورا بغلش سوار کرد ویه شرط ولی اللهی نگوزیدن گذاشت تا چنانچه گوزید همانجا حابیجش کند خلاصه محمدی ‌جان این مسافر خیلی خودشو نگه داشت تا نگوزد ‌‌عاقبت راننده ولی اللهی. ما اعصابش گاییده شد سر پیچ‌ ها بد پیچید یه معکوس یه بالا ‌پایین ولی ‌الله خودشو کشید بیرون شلاقی ‌کوبید پشت ول مسافر گفت دیگه گوزیدی حالا باید بزارم داخل نشتی حوض کوثر تا جلوی گوز را بگیرم حالا حکایت تو اون ولی اللهیان
 • آرش AE ۰۷:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵
  کاش شعور میثاقی هم به اندازه تو بود
 • محمد DE ۱۴:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵
  اگه یک هزارم شعور عادل خان رو تمام اصحاب رسانه یکجا میداشتن وضعمون این نبود که الان گرفتارشیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی