شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۳
۰ |
۲
عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مورایس در مصاف تدارکاتی شاگردانش مقابل تیم سپاهان ب رفتاری بحث‌برانگیز و جنجالی داشت.

تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان ب رفت و در پایان شاگردان مورایس موفق شدند با نتیجه ۳ بر یک در این مسابقه تدارکاتی به برتری دست پیدا کنند.

یکی از اتفاقات بحث برانگیز این مسابقه جدال مورایس و فرشاد احمدزاده ۱۰ دقیقه پیش از پایان مسابقه بود که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

 احمدزاده که یکی از بازیکنان کلیدی سپاهان در فصل جاری به شمار می‌رود، به دلیل محرومیت شانس حضور در بازی حساس تیمش برابر تراکتور را در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تیم سابقش ندارد و به همین دلیل مورایس برخلاف همیشه او را در جمع بازیکنان اصلی قرار نداده و به همین دلیل شماره ۱۰ سپاهان از دقیقه ۶۰ با تعویض تمام بازیکنان اصلی تیم در کنار بازیکنان جوان وارد ترکیب شد.

در یکی از صحنه‌های مسابقه فرشاد احمدزاده توپی را از دست داد که باعث عصبانیت مورایس شد و در ادامه بحث و جدلی که میان سرمربی تیم و شماره ۱۰ سپاهان ایجاد شد، سبب شد تا سرمربی پرتغالی سپاهان تصمیم به بیرون کشیدن بازیکن خود بکشد و ادامه مسابقه را شاگردانش با ۱۰ نفر دنبال کردند.

در ادامه احمدزاده که از این تصمیم سرمربی سپاهان عصبانی شده بود، تصمیم گرفت روی نیمکت ننشیند و مستقیم راهی رختکن شد.

سپاهان در شرایطی روز پانزدهم فروردین ماه در تبریز به مصاف تراکتور می‌رود که فرشاد احمدزاده غایب بزرگ این تیم به شمار می‌رود. بنابراین باید منتظر ماند و دید که تنبیه مورایس درباره فرشاد احمدزاده به تعویض و بازی کردن با ۱۰ نفر محدود می‌شود یا در ادامه شاهد اعمال تنبیهات بیشتری از سوی مرد پرتغالی علیه شماره ۱۰ تیمش خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: عکس| مذاکرات خصوصی مربی استقلال با یک بازیکن

عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو

عکس| درگیری مورایس با پسر برانکو

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی