نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
عکس| حمله ستاره بارسلونا به یک نوجوان وسط خیابان؛ آخرین بار باشد که...
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

یکی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا با یک شهروند کم سن‌وسال درگیری لفظی شدید پیدا کرد.

به تازگی تصاویری جنجالی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که اینیگو مارتینس مدافع بارسلونا را در حالی نشان می‌دهد که کنترل خود را از دست داده و درست در میانه یک خیابان با یک پسر نوجوان درگیری لفظی پیدا کرده است.

مشخص نیست که شهروند نوجوان اسپانیایی به مارتینس چه چیزی گفته اما هر چه بوده آنقدر او را عصبانی کرده که خودروی خود را درست وسط خیابان متوقف می‌کند، از آن خارج می‌شود و به سمت پسر نوجوان می‌رود تا با لحنی تند بهاو  تذکر دهد. تنها در بخشی از کلیپ منتشر شده، شنیده می‌شود که مارتینس به پسر نوجوان می‌گوید؛ «بار آخرت باشد که به من نادان می‌گویی. هم تو، هم دوستانت! آخرین بارتان باشد که به من توهین می‌کنید. الان هم برای من ادای اراذل را درنیاور».

گویا باشگاه بارسلونا هم در جریان این اتفاق قرار گرفته و برای جلوگیری از جنجالی شدن آن هم تلاش کرده که البته ناموفق بوده است.

این نخستین باری نیست که بازیکنان بارسلونا در مسیر خروج از زمین تمرینی با شهروندانی که در حال فیلمبرداری از آنها هستند، درگیری لفظی پیدا می‌کنند. در فصول گذشته، مدافع پیشین بارسایی‌ها، ساموئل اومتیتی نیز ماجرایی مشابه را تجربه کرد.

بیشتر بخوانید:

عکس| حمله ستاره بارسلونا به یک نوجوان وسط خیابان؛ آخرین بار باشد که...

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی