نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
اولتیماتوم یوونتوس به آلگری/ مربی بانوی پیر اخراج می‌شود؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

گفته می‌شود که مکس آلگری در صورت کسب نتایج ضعیف در دو بازی بعدی از سِمت خود اخراج خواهد شد و فعلا سه جانشین برای او در نظر گرفته شده است.

روزنامه توتو اسپورت گزارش می‌دهد که تیاگو موتا نامزد اصلی جانشینی ماسیمیلیانو آلگری در فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ است، اما در صورت اخراج سرمربی امکان دارد که ماسیمو برامبیلا یا پائولو مونترو به عنوان مربی موقت منصوب شوند.

بیانکونری در ۹ بازی اخیر تنها یک برد کسب کرده و آلگری به شدت تحت فشار است. آنها همچنان در رده سوم جدول سری آ قرار دارند، اما بولونیا تنها دو امتیاز از آنها کمتر دارد و رم و آتالانتا به حضور در جمع ۴ تیم نزدیک‌ می‌شوند. به گزارش توتو اسپورت، اگر یوونتوس در دو بازی بعدی سری آ مقابل فیورنتینا و تورینو نتایج ناامیدکننده‌ای کسب کند، احتمال اخراج آلگری افزایش می‌یابد. اگر مکس برود، برامبیلا یا مونترو که در حال حاضر به عنوان مربی یوونتوس پریماورا (تیم زیر ۱۹ ساله‌ها) خدمت می‌کند، جایگزین او می‌شوند.

با این حال، نامزد اصلی جانشینی آلگری در تابستان تیاگو موتا سرمربی بولونیا است که قراردادش با این تیم در ماه ژوئن به پایان می‌رسد. از سوی دیگر، آلگری تا ژوئن ۲۰۲۵ با بانوی پیر قرارداد دارد.

بیشتر بخوانید: سرمربی بانوی‌پیر از مرز هزار امتیاز گذشت

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی