نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۲ امتیاز دیگر از اورتون کسر شد/ تیم لیگ برتری همچنان در شوک!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

لیگ برتر انگلیس یک بار دیگر اورتون را با کسر امتیاز جریمه کرد.

تیم اورتون به دلیل نقض قوانین سودآوری و پایداری لیگ برتر (PSR) دو امتیاز دیگر از دست داد تا یک رده دیگر در جدول لیگ برتر سقوط کند و تنها ۲ امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشته باشد.

این جریمه توسط کمیسیونی مستقل که لیگ برتر در ژانویه، اورتون را به آن ارجاع داده بود، اعمال شد و دومین جریمه این باشگاه در طول فصل جاری است و مربوط به دوره حسابداری سه ساله منتهی به فصل ۲۳-۲۰۲۲ می‌شود.

اورتون در نوامبر به دلیل نقض قوانین PSR مربوط به دوره سه ساله منتهی به فصل ۲۲-۲۰۲۱، با ۱۰ امتیاز جریمه شد، هرچند این جریمه در فوریه به ۶ امتیاز کاهش یافت.

باشگاه اورتون هنوز تأیید نکرده که آیا به جریمه دوم خود اعتراض خواهد کرد یا خبر، اما باید ظرف ۷ روز، قصد خود را برای این کار اعلام کند. لیگ برتر همچنین می‌تواند برای افزایش جریمه به تصمیم کمیسیون مستقل اعتراض کند.

گزارش جدید اورتون نشان می‌دهد بدهی باشگاه به ۳۳۰.۶ میلیون پوند افزایش یافته است که برای ششمین فصل متوالی یک ضرر را نشان می‌دهد. با این حال اورتون می‌گوید این افزایش بدهی عمدتا به دلیل سرمایه‌گذاری قابل توجه آنها در ورزشگاه جدید خودشان است که قرار است در سال ۲۰۲۵ افتتاح شود.

بیشتر بخوانید: ۴ امتیاز کسرشده تیم لیگ برتری برگشت؛ فرجام‌خواهی جواب داد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی