نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
بحران تمام‌نشدنی در فدراسیون جنجالی/ رئیس موقت هم دستگیر شد!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بحران در فدراسیون فوتبال اسپانیا تمام شدنی نیست چرا که حالا پدرو روچا رئیس موقت این فدراسیون مورد تحقیق از سوی پلیس بابت فساد قرار گرفته است.

بعد از روبیالس رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا که به دلیل اقدام غیراخلاقی در مواجهه با تیم ملی زنان این کشور، از سمت خود برکنار شد حالا به فساد مالی متهم است. این فساد تا حدی بود که پلیس ماه گذشته به طور ناگهانی وارد ساختمان فدراسیون شد و هفت نفر را تا کنون دستگیر کرده است. خود روبیالس هم در این زمینه متهم است و حالا روچا سیزدهمین نفری است که بابت این ماجرا مورد تحقیق قرار گرفته است.

پیش از این قرار بود روچا فقط به عنوان یک شاهد در مقر پلیس حاضر شود اما حالا روزنامه آ اس نوشته موقعیت او از شاهد به متهم تغییر کرده است. دادستان عمومی اعلام کرده که اتهام اولیه روچا جعل و سندسازی قراردادهایی به ارزش ۵ میلیون یورو است که به عنوان رشوه به کار رفته است.

همچنین میگل گالان، رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون نیز از روچا به اتهام سوء استفاده از سمت خود به عنوان رئیس موقت و دخالت غیرقانونی در عزل و نصب‌ها و به تعویق انداختن عمدی انتخابات فدراسیون شکایت کرده است که این موضوع می‌تواند روچا را از کاندیدا شدن برای انتخابات فدراسیون منع کند.

بیشتر بخوانید: تاریخ‌سازی آقای خاص جدید فوتبال ادامه دارد/ ۱۲۰ سال دو جام، یک سال سه جام!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی