نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟
احمد فیض کرملو
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

فوتبال ایران ۴ سال قبل اتفاقی بسیار زیبا را به چشم دید و بار دیگر شاهد اتحاد بزرگان استقلال و پرسپولیس بود.

استقلال در ابتدای دهه ۸۰ شمسی فوتبالیستی به نام احمد فیض کریملو داشت که انصافا بازیکن تاکتیک‌پذیری محسوب می‌شد و در تغذیه کردن عناصر تهاجمی و به ویژه سانتر برای مهدی هاشمی‌نسب نمایشی مثبت ارائه می‌کرد.

فیض کریملو مدت‌ها از حافظه فوتبال دور شده بود و سال ۹۸ خبر آمد که به خاطر گرفتاری‌های مالی و پاس نشدن چک‌هایش دربند شده است. خبرورزشی در همان سال ۹۸ پیرامون این مسئله بدون ذکر نام احمد گزارش نوشت و تاکید کردیم اهالی فوتبال برای حل این مسئله پای کار آمده‌اند.

با پیگیری‌های جدی بزرگانی چون بهتاش فریبا، جواد زرینچه، رضا شاهرودی و البته دوندگی بسیار و کمک‌های خاص حمید استیلی، سیدمهدی رحمتی و پژمان منتظری که هر کدام در مقطعی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس و استقلال را بر بازو بسته بودند، مشکل فیض‌کریملو در اواخر فروردین سال ۱۳۹۹ حل شد و ما با هماهنگی خودش در ۲۸ فروردین همان سال نامش را منتشر کردیم.

فیض کریملو در بهار سال ۹۹ آزاد شد و همان زمان از بزرگان استقلال و پرسپولیس بابت پیگیری پرونده‌اش به طور ویژه تشکر کرد. اتفاقی که نشان داد اتحاد استقلال و پرسپولیس و رفاقت آن‌ها در عین رقابت می‌تواند چه صحنه‌های زیبایی را در فوتبال خلق کند.

خبرورزشی‌گردی| اتحاد استقلال و پرسپولیس برای آزادی فوتبالیست زندانی

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۳
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • کیسه پاره IR ۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  مرام فقط مرام پرسپولیسی.از مکتب شاهینی غیراز این انتظاری نیست .حاج فتل هم میشه نماد بعضیها !خخخ خخخ از شکایت و اعاده ی حیثیت بعضیها!از قربانزاده در مورد ان ۵ میلیارد چه خبر .😂😂😂😂😂😂
 • ناشناس IR ۲۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۸
  همیشه باید پرسپولیسی ها بیان کیسه کش ها جمع کنند
 • ایران قهرمان IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۰
  من به عنوان یک عشقپولیسی هزار آتیشه و از طرف پرسپولیسی های با معرفت خوشحال شدم.. ❤️❤️❤️❤️💙💙❤️❤️❤️❤️🥰🥰😘😘🙏🙏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی