نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
نظر وحید شمسایی درباره رویارویی با تیم ملی افغانستان/ می‌طلبید که یک تمرین عرق گیری داشته باشیم!
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:همه بازیکنان و کادر فنی هم قسم شدیم برای قهرمانی در آسیا و شاد کردن دل مردم ایران به میدان برویم.

وحید شمسایی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال در تایلند، اظهار کرد: بعد از مسافت طولانی حدودا ۲۳ ساعته سرانجام به بانکوک تایلند رسیدیم و با توجه به سفر و خستگی راه می‌طلبید که یک تمرین عرق گیری داشته باشیم  و اولین تمرین خود را در سالن اصلی که قرار است ۳ بازی اول را در آن انجام دهیم برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی در مورد آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم ملی گفت: همانطور که اطلاع دارید مسلم اولاد قباد با مصدومیتی که داشت با کمک پزشکان آماده شد ولی امروز در کنار تیم  نبود. البته با نظر پزشکان کارهای بدنی انجام داد. خدا را شکر همه بازیکنان خوب و سلامت هستند و ان‌شاءالله همه آماده برای بازی با افغانستان در روز پنج شنبه می‌شویم.

شمسایی همچنین در مورد تیم افغانستان گفت: افغانستان با دوست خوبم و همکارم مجید مرتضایی در این سالها پیشرفت خوبی داشته و بازی‌های تدارکاتی زیادی داشته است. همه مربیان حاضر در تایلند از این تیم به نیکی یاد می‌کنند چون پیشرفت زیادی در این سالها داشته اما برای ما فرقی ندارد که در مقابل چه تیمی می‌خواهیم بازی کنیم.

وی در ادامه گفت: بازیکنان باید بدانند برای رسیدن به هدفی که هم قسم شدیم که همان شاد کردن دل مردم و قهرمانی در آسیاست؛ جلوی هر حریفی بهترین باشند و با قدرت ظاهر شوند. تیم افغانستان نسبت به بازی‌های کافا ۱۱ تغییر و نسبت به بازی‌های مقدماتی ۹ تغییر داشته؛ البته تمام بازی‌های این تیم را آنالیز کردیم. آنها از اوایل فرودین در تایلند حضور دارند و بازی‌های زیاد تدارکاتی در اینجا داشتند و برای ما قابل احترام هستند.

بیشتر بخوانید: تصاویر| نخستین تمرین تیم ملی فوتسال در بانکوک/ اقدام وحید شمسایی و فریاد کاپیتان!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی