نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
هوادار و پیکان با یک تجربه متفاوت/ چهارمین دربی پایتخت هم مساوی شد!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اولین بازی هفته بیست و چهارم لیگ بیست و سوم یک مساوی ۲-۲ با اتفاقاتی جالب بود.

تهران ۴ نماینده در لیگ برتر دارد و این هفته دربی کوچک پایتخت در تهران برگزار شد. دو تیم پیکان و هوادار در ورزشگاه دستگردی به تساوی ۲-۲ رضایت دادند که به نوعی تکرار مساوی بدون گل در دور رفت بود و باداین تساوی، مثل دو دربی استقلال و پرسپولیس،  دربی های این فصل تهران برنده نداشت.

اما دور رفت محمود فکری و رسول خطیبی روی نیمکت دو تیم تهرانی بودند و دور برگشت رضا عنایتی و مسعود شجاعی، نکته جالب دیگر اینکه این نتیجه در حالی رقم خورد که هر دو تیم پیش از این تجربه کاملاً برعکس این اتفاق را داشتند.

در ابتدای این مسابقه هوادار با دو گل از حریف خود پیش افتاد. هوادار که چند هفته قبل در همین ورزشگاه مقابل ذوب آهن با دو گل از تیم محمد ربیعی عقب بود و با یک کامبک شیرین بازی را ۲-۲ مساوی کرد، این بار دقیقاً تجربه‌ای برعکس آن مسابقه داشت، دو گل خورد و بازی ۲ بر ۰ برده را ۲-۲ مساوی کرد.

اما همین اتفاق عیناً برای عنایتی هم تکرار شد. او چند هفته قبل مقابل صنعت نفت آبادان در همین ورزشگاه با دو گل از حریف پیش بود اما در ثانیه‌های آخر بازی گل مساوی را خورد تا بازی ۲-۲ مساوی شود. این بار پیکان دو گل عقب بود و با زدن گل مساوی تجربه‌ای برعکس تجربه قبلی خود به دست آورد.

و البته که با این نتیجه مساوی هر دو تیم با هدایت مربیان جدید خود به نوار موفقیت در هفته‌های اخیر ادامه دادند.

بیشتر بخوانید: عکس| حرکت غیراخلاقی اسماعیلی‌فر پس از گل‌زنی/ مدافع پرسپولیس خارجی فحش داد! 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی