نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۵
۵ |
۲
سهمیه المپیک کشتی ایران به اما و اگر کشیده شد
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

احمد محمدنژاد جوان نتوانست سهمیه وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک را بدست آورد و کار کسب سهمیه در این وزن به رویداد آخر گزینشی کشیده شد.

در آغاز رقابت های کشتی آزاد گزینشی المپیک در قاره آسیا و در بیشکک قرقیزستان، در وزن ۵۷ کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر آیال بلولیوبسکی کشتی گیر روسی الاصل تاجیکستان را از پیش رو برداشت اما در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مونخ باتخویاگ از مغلوستان با نتیجه ۱۴ بر ۳ شکست خورد و کسب سهمیه المپیک را از دست داد.

حالا ایران در آخرین مسابقه گزینشی المپیک که به صورت جهانی برگزار می‌شود باید به دنبال سهمیه وزن ۵۷ کیلوگرم باشد که احتمالا علیرضا سرلک به این رقابتها اعزام خواهد شد.

یونس امامی در ۷۴ کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در ۹۷ کیلوگرم دو آزادکار دیگر ایران هستند که امروز برای کسب سهمیه المپیک به میدان می‌روند.

ایران پیش از این در اوزان ۶۵، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم سهمیه المپیک بدست آورده است. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۱
 • علی IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱
  چقدرکله‌خراب‌هستندکادرفنی‌ماچراسرلک‌روتوهمین‌مسابقات‌بمیدان‌نفرستادن‌تابلکه‌همینجاکاروتمام‌کرده‌راحت‌می‌شدیم.کارهای‌۲دهه‌اخیرخیلی‌خراب‌شده‌چون‌خرابکارزیادداریم.همه‌کشورامیخان‌اینجاکاروتموم‌کنن.استانبول‌جهانیه‌وقاره‌راحتتره.این‌شکستوبکادرفنی‌وفدراسیون‌کشتی‌بخصوص‌کاوه‌تبریک‌میگم.مردموبه‌تشنج‌میکشیدوحال‌خرابی‌میدیدوزنای‌دیگه‌روببینیم‌چیکارمیکنن؟۹۷هم‌بایدگلیج‌میرفت۷۴حرفی‌نیست.
 • ص IR ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱
  حریفش قدر بود ولی جوان هم سنگین شکست خورد و نشان از ضعف فنی بود
 • محمد فریدونی IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱
  بعد از حسن رحیمی توی وزن اول کشتی آزاد؛ یدونه کشتی گیر شش دانگ تحویل ندادن مربی ها! کاش لااقل آقای رضا اطری یکم وزن خودشو کنترل میکرد و توی این المپیک هم واسمون روی تشک میرفت! و قبلشم میتونست کسب سهمیه کنه واسمون! خداکنه ســرلک روی فرم باشه لااقل سهمیه بگیره! مدال المپیک پیشکش!
 • پسر پرسپولیسی IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱
  کشتی گیری که سهمیه گرفتنش به اما و اگر کشیده شده و مسلمه که شانس مدال المپیک نداره حالا سهمیه گرفتن یا نگرفتنش چه اهمیتی داره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی