انتشار تصاویر حاشیه ساز در فضای مجازی؛ آیا جواد نکونام مرتکب تخلف شده است؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

انتشار تصاویری در فضای مجازی در ارتباط با مکالمه تلفنی یکی از مربیان آبی پوش روی نیمکت این تیم حاشیه ساز شد.

در هفته‌ای که گذشت تیم استقلال در شرایطی مقابل شمس آذر قزوین به میدان رفت که جواد نکونام محروم بود و بازی را از روی سکوها دنبال می‌کرد.

انتشار تصاویر یکی از اعضای کادر فنی در حال صحبت در گوشی با مهدی هاشمی نسب موجب شد تا برخی رسانه‌ها در فضای مجازی به این موضوع بپردازند که جواد نکونام از طریق تماس تلفنی از روی سکوها با نیمکت در ارتباط بوده و نکات فنی را از این طریق به اعضای تیم منتقل می‌کرد. این در حالی است که در هیچ صحنه یا تصویری جواد نکونام در حال مکالمه تلفنی از روی سکوها دیده نشده است.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این باره به خبرورزشی گفت: «هیچ یک از اعضای کادرفنی تیم ما در این باره مرتکب تخلف نشده‌اند و در هفته‌ای که جواد نکونام محروم بود سرمربی تیم ما روی سکو حضور داشت و اگر ارتباطی هم با زمین داشت از طریق "فریاد زدن" از روی سکوها بود که همه دیدند. وگرنه هیچ ارتباط کلامی بین نکونام و نیمکت مربیگری استقلال برقرار نشده است».

بیشتر بخوانید: سرمربی استقلال به شاگردانش هشدار داد؛ این اشتباه برایمان گران تمام می‌شود!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۰
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۶
 • شاهین IR ۰۹:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
  جواد نکونام اخر بازی توهین زننده ای کرد. ولی محروم نمی شود... چون تاج اول فصل سفارش کرده..
 • کیسه پاره IR ۱۰:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
  مگه قراره حتما با خود این یارو تماس بگیرن! به یکی از همین دادزنهای بغلش زنگ میزنن و لسانی میرسونن.حالا اینم گیریم نشده اما اون فیلمی که به هواداران شمس اذر با دست بی احترامی میکنه و مثل یک بچه هوادار کیسه کش مشت نشون میده هم نبوده !فقط یک درصد فکر کنید همین حرکات بچه گانه را یحیی یا اوسمار انجام میدادن البته بلانسبتشون .اون وقت کل یوم کیسه کشا خصوصا پیرمردهای مثلا پیشکسوت !با فیلم پشت در کمیته انضباطی خودشون رو پاره میکردند .اما حالا کمیته ی مثلا انضباطی خواب تشریف دارن !
  • لنگ پاره IR ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
   لنگی باشی، حکومتی باشی، منفور هم باشی. چه شود؟؟؟؟
  • قهرمان همه دوران IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
   در پاسخ به لنگ پاره جالبه استقلال رو به قویترین شرکت رسید، بعد اونوقت که قرار بود بانک ملت سهامدار اصلی پرسپولیس هم بشه، اونم نشد و شد بانک شهر!! و جالبیش باز بانک تجارتیست که آقایون نمی‌خواستند رو دادند به پرسپولیس!! یعنی اینجا قشنگ معلوم میشه که تمام هوچی بازیهای این آقایون تو این سالها همش الکی بوده و کدوم تیم حکومتی واقعیست...حالا باز ما حکومتی هستیم یا شما؟
  • هادی CZ ۰۵:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
   برا خداوند کاری نداره حساب ظالم رو بزاره کف دستش حتی اگه تمام ثروت دنیا رو هم بدن کیسه ولی خدا جای حق نشسته دو سال پیش جام سفارشی بابا حمید رو دادن بهشون فصل بعدش جلوشون سه تا جام برد بالای سرش رقیبش پرسپولیس ، حقارت و ذلت خواری بیشتر از این برای کیسه شا
 • جواد مطرقة mallet IR ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
  حتما که تلفنی نیست یک راهش هم‌از طریق هندزفری بیسیم یا میکروفون ریزی است که فقط دو نفری که استفاده می‌کنند اطلاع دارند تازه دیگر احتیاج به گوشی هم نیست چون الان خود ساعت‌های هوشمند همه نوع قابلیتی دارند
 • ایمان IR ۰۷:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
  همه میدونن نکونام هوچی گری میکنه و بوسیله گوشی با نیمکت در ارتباط بود حداقل قبول کنید انقدرهم پرو نباشید آخر فصل گریتون میگیره
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
  چکش و دستیارش حرکات منشوری نشان دادند کمیته انضباتی کجاست ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۰۲:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
  چکش و دستیارش حرکات منشوری نشان دادند کمیته انضباتی کجاست ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
  چکش و دستیارش حرکات منشوری نشان دادند کمیته انضباتی کجاست ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی