دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
۲ |
۱
محرومیت سنگین یک پرسپولیسی تعلیق شد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

کمیته استیناف آرای خود را درباره پرونده های مختلف صادر کرد

آرای صادر شده جدید کمیته استیناف به شرح زیر است:

در خصوص درخواست اعاده دادرسی باشگاه ورزشی ون پارس نقش جهان به قائم مقامی از باشگاه میهن آریو نسبت به دادنامه کمیته استیناف که مبین صدور حکم بر تائید دادنامه شماره ۳۸۴۵ مورخ ۱۹/۹/۱۴۰۲ کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، نظر به اینکه در مقررات نقل و انتقالات بازیکنان و سایر مقررات مربوط در خصوص احکام اصداری از سوی کمیته وضعیت بازیکنان، نهاد اعاده دادرسی، تاسیس نشده است و اساساً امکان اعاده دادرسی از احکام مذکور وجود ندارد لذا قرار رد درخواست متقاضی صادر و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص درخواست علی اسدی مشاور تغذیه تیم فوتبال پرسپولیس تهران دائر بر تعلیق اجرای باقیمانده محرومیت ۶ ماهه ناشی از محکومیت حاصل در دادنامه‌های کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف نظر به اینکه مشارالیه فاقد سابقه محکومیت در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال می‌باشد و اعمال محرومیت مذکور موجب تنبه و ندامت وی گردیده است. لذا مستنداً به ماده ۱۰۷ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال قرار تعلیق اجرای دوماه محرومیت پایانی نامبرده به مدت یکسال صادر و اعلام می‌شود در صورتی که در دوره تعلیق مرتکب هرگونه تخلف منجر به صدور حکم قطعی از ارکان قضایی فدراسیون شود محرومیت معلق به اجرا در خواهد آمد. این رای قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت آقایان مانوئل فریرا دمورایس، پائولو ژداسیلوا یوسانتوس و ژائم پدرو گریلو داکون‌ها مربیان تیم سپاهان اصفهان هرکدام به یک میلیارد ریال جریمه نقدی بدلیل نقض ماده ۸۹ و ورود به رختکن علیرغم محرومیت در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر (هفته هجدهم) کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

در خصوص استیناف باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر برائت باشگاه پارس جنوبی جم مبنی بر استفاده از بازیکن غیر مجاز به نام‌های آقایان محمد امین درویشی، محسن نیک آیین، محمد حسین صادقی، علیرضا هادی و ارشیا وثوقی فرد از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر امیدهای کشور، با توجه به مندرجات پرونده ملاحظه تحقیقات به عمل آمده در کمیته محترم انضباطی و با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

بیشتر بخوانید: لباس جدید پرسپولیس با مالکین جدیدش را ببینید!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۱
  • م. سلیمانی US ۰۳:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
    پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی