نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
رئالی‌ها درد بارسایی‌ها را بیشتر کردند/ شعارهای تمسخرآمیز در برنابئو +ویدیو
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئال‌مادرید با نتیجه ۳-۲ از سد بارسلونا گذشت و امیدهای ژاوی برای پایان خوش فصل را بر باد داد.

هواداران بارسلونا شب سختی را گذراندند و برای دومین بار در این فصل برتری خود را در ال‌کلاسیکو با گل دیرهنگام جود بلینگام از دست دادند. امیدهای آبی‌اناری‌ها نقش بر آب شد و در این میان، سانیتاگوبرنابئو فرصت مسخره کردن دشمن دیرینه را از دست نداد.

در طول بازی و پس از آن شعارهای Xavi quedate به معنی «ژاوی بمان»، نه‌تنها از سوی هواداران بارسلونا بلکه از سوی هواداران رئال‌مادرید نیز شنیده می‌شد و به نظر می‌رسید که مادریدی‌ها با تکرار این شعار این پیغام را ارسال می‌کردند که ماندن ژاوی به نفع سپیدپوش‌هاست.

ژاوی فصل گذشته بارسلونا را به قهرمانی لالیگا رساند ولی امیدهایش برای کسب جام در این فصل ناکام ماند. با این‌که هواداران بارسلونا در مورد آینده ژاوی با یکدیگر اختلاف نظر دارند، اما این شعار در فصل گذشته در نوکمپ و اوایل سال جاری در مونتجویک نیز شنیده می‌شد.

به نظر می‌رسد ژاوی در تصمیمش مصمم است و در پایان فصل از جمع آبی‌اناری‌ها جدا خواهد شد. صرف نظر از نتایج، باید گفت که ژاوی تا حدی به دلیل کنفرانس‌های مطبوعاتی‌اش در شش ماه گذشته بارها مورد تمسخر قرار گرفته و اعتبارش را از دست داده است. او به عنوان بازیکن از اعتبار و احترام زیادی برخوردار بود و این موضوع می‌تواند برای خودش و هواداران بارسا دردآور باشد.

بیشتر بخوانید: 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی