نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
بالاخره ذوب آهن در فولادشهر برد/ طلسم‌شکنی به سبک محمد ربیعی
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ذوب آهن اصفهان در بازی پنجم خانگی بالاخره طلسم فولادشهر را شکست.

فصل قبل و این فصل بزرگترین طلسم ورزشگاه‌های ایران متعلق به آبادان بود. صنعت نفت فصل قبل در خانه پیروز نمی‌شد و بعد از اولین برد بیش از ۱۱ ماه انتظار کشید تا همین چند روز قبل دوباره سپاهان را در بازی خانگی این فصل ببرد. اما طلسم نبردن در خانه تنها گریبانگیر صنعت نفت نبود. ذوب آهن که دور رفت یکی از بهترین شروع‌های این فصل را داشت، دور برگشت به طور کلی به بحران رفت و هر چهار بازی خود در فولادشهر را باخت.

شاگردان ربیعی دو مساوی و یک برد از بازی‌های بیرون خانه کسب کردند و در هشتمین بازی در دور برگشت و چهارمین بازی بیرون خانه چهارشنبه گذشته دربی اصفهان را به سپاهان باختند. انتظار می‌رفت باخت بیرون خانه و پایان نتایج خوش در مهمانی با پنجمین شکست خانگی تکمیل شود اما ذوب آهن این هفته در فولادشهر طلسم شکنی کرد. نکته جالب آنجا بود که بازی تا دقیقه ۹۰ بین ذوب آهن و آلومینیوم مساوی دنبال می‌شد.

محمد ربیعی برای این طلسم شکنی بعد از یک ساعت اول مسابقه دست به تعویض زد. او ۴ بازیکن به میدان فرستاد که بعد از دقیقه ۹۰ دو نفر از آنها یعنی ارشیا سرشوق و محسن آذرباد پاس گل دادند و دو نفر دیگر گل زدند، یعنی فردین یوسفی و جواد محمدی!

به این ترتیب ذوب آهن با گل‌های دقایق ۳+۹۰  و ۸+۹۰  طلسم ناکامی در خانه را شکست تا بار دیگر به همه یادآوری کند فوتبال دیگر ۹۰ دقیقه نیست!

بیشتر بخوانید:  جابه‌جایی ۲۴ ساعته در صدر جدول

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی