نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
احمق‌ها همه‌جا هستند!/ ستاره‌ای که از دست هواداران شاکی شد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

نیکو ویلیامز در جریان بازی اتلتیکومادرید و اتلتیک بیلبائو مورد آزارهای نژادپرستانه قرار گرفت و بعد از بازی خواستار توقف اینگونه اتفاقات در فوتبال شد.

اتلتیکومادرید روز شنبه سه امتیاز بزرگ برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد و نزدیکترین حریفش اتلتیک بیلبائو را با نتیجه ۳-۱ در سیویتاس متروپولیتانو شکست داد. اما حادثه‌ای ناخوشایند مربوط به نیکو ویلیامز که مورد آزار نژادپرستانه بخشی از هواداران خانگی قرار گرفت، بازی را به حاشیه برد.

این اتفاق در نیمه اول رخ داد و باعث وقفه دو دقیقه‌ای در بازی شد و مسئولان مربوطه تلاش می‌کردند تا اوضاع را تحت کنترل بگیرند. ویلیامز به این توهین‌ها به بهترین شکل پاسخ داد و خیلی زود گل زد و مقابل همان قسمت از جایگاه هواداران که مورد آزار کلامی قرار گرفته بود، جشن گرفت.

به گزارش مارکا، ویلیامز پس از پایان بازی در مورد این حادثه گفت: «رفتم کرنر بزنم که صدای میمون شنیدم. تعداد کمی از هواداران این کار را می‌کردند. این احمق‌ها همه جا هستند. امیدوارم این موضوع کم کم تغییر کند. من با خشم و عصبانیت به سمتشان رفتم تا برای گلی که زدم جشن بگیرم. طبیعی نیست که به خاطر رنگ پوستت به تو توهین شود.»

سالهاست که نژادپرستی تبدیل به مشکلی جدی در فوتبال اسپانیا شده است. همه باشگاه‌ها، از جمله اتلتیکو مادرید، باید اقداماتی قاطع در جهت جلوگیری از نژادپرستی انجام دهند تا دیگر شاهد اینگونه اتفاقات در فوتبال نباشیم.

بیشتر بخوانید: اتلتیکومادرید ستاره‌اش را از دست نمی‌دهد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی