چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۳
۰ |
۰
قابل توجه آقای سرمربی؛ در این دو بازی خوب نبودیم!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم ملی فوتسال ایران قهرمان جام ملت‌ها شد و به واسطه این قهرمانی حالا می‌تواند یک بار دیگر حضور در جام جهانی و رویا پردازی در این مسابقات را تجربه کند.

در حالی که ژاپن قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌ها را پس گرفته بود، این بار خیلی زود در مرحله مقدماتی حذف شد و ایران به هر زحمتی که بود خود را به بازی پایانی رساند. در دیدار نهایی ایران نمایش خوبی در برابر تایلند داشت و در نهایت یک بار دیگر بر سکوی نخست آسیا ایستاد و حالا باید مهیای حضور در جام جهانی شود.

فوتسال ایران قهرمان سنتی فوتسال آسیا بوده. البته در سال‌های اخیر بارها و بارها این قهرمانی برای ایران به چالش کشیده است و این بار هم دو تیم تیم ملی فوتسال ایران را به چالش کشیدند. بحرین و ازبکستان.

ایران قهرمان شد اما در این دو بازی خوب بازی نکرد. هم بحرین و هم ازبکستان تا مرز شکست ایران پیش رفتند و اگر نتیجه ای که در این بازی‌ها رقم می‌خورد، نتیجه ای غیر از این بود جای تعجب نداشت. بحرین و ازبکستان در برابر ایران خوب بازی کردند یا ایران در این دو بازی بد بود؟

پاسخ این سوال هر چه که باشد به این معنی است که ایران باید به تیم بهتری تبدیل شود و در غیر اینصورت قادر به حضور شایسته در جام جهانی نخواهد بود و شرط تغییر این است که ایرادات را ابتدا وحید شمسایی ببیند و قبول کند.

حسین شمس هم نمایش بد ایران در این دو بازی را تایید می‌کند و می‌گوید: اشکالاتی به چشم می‌خورد که کادر فنی بیشتر نسبت به آن واقف است و با آنالیز بازی‌ها مشخص می‌شود تیم ملی چه مشکلاتی داشته است. با وجود اینکه در فینال عملکرد بسیار خوبی در فینال داشتیم، مقابل بحرین و ازبکستان خیلی خوب نبودیم و کادر فنی باید این مسئله را بررسی کند.

بیشتر بخوانید: ادعای عجیب وحید شمسایی بعد از قهرمانی در آسیا: قرارداد نداشتم اما به عشق مردم ماندم

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی