پی‌اس‌جی با امباپه خداحافظی کرد، باخت و جام گرفت!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پاری‌سن‌ژرمن در شبی که کیلیان امباپه از هواداران خداحافظی کرد، مقابل تولوز شکست خورد و پس از این بای جام را هم گرفت.

در چارچوب دیدارهای هفته سی‌وسوم، هفته ماقبل آخر لیگ ۱ فرانسه در فصل ۲۴-۲۰۲۳ در مهمترین بازی پاری‌سن‌ژرمن قهرمان زودهنگام رقابت‌ها، در ورزشگاه پارک‌دوپرنس با نتیجه ۳-۱ به مهمان خود تولوز باخت.

کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسی‌ها که آخرین بازی خود را برای پاری‌سن‌ژرمن در پارک دو پرنس انجام داد (او در پایان فصل از پاریسی‌ها جدا می‌شود) در دقیقه ۸ تیمش را پیش انداخت، اما تنها ۵ دقیقه بعد تیس دالینگا گل تساوی را برای تولوز زد. گبوهو نیز در دقیقه ۶۸ گل دوم تیم مهمان را به ثمر رساند و در نهایت فرانک ماگری در دقیقه ۵+۹۰ سومین گل تولوز را به تور دروازه پی‌اس‌جی چسباند. به این ترتیب پاریسی‌ها در اولین بازی خود پس از تثبیت قهرمانی‌شان باختند.

با این نتایج در فاصله یک هفته به پایان مسابقات، موناکو ۶۴ امتیازی شد و با تثبیت جایگاهش در رده دوم جدول به لطف ایجاد فاصله‌ای شش امتیازی با برست رده چهارمی، از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مطمئن شد و تیم‌های لیل و برست که هر دو ۵۸ امتیازی هستند (تفاضل گل لیل تنها ۲ تا بهتر از برست است) رقابت خود برای کسب جواز حضور در پلی‌آف لیگ قهرمانان را در هفته آخر ادامه خواهند داد. نیس رده پنجمی هم با توجه به اختلاف چهار امتیازی‌اش با لانس رده ششمی از کسب سهمیه لیگ اروپا مطمئن شد. رقابت تیم‌های لانس، لیون و مارسی (به ترتیب ششم، هفتم و هشتم جدول) برای کسب سهمیه لیگ کنفرانس نیز به هفته آخر کشیده شد.
 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی