داستان عجیب برای بازیکن سابق بارسلونا/ این بازیکن برادر دوقلویش را به جای خود به زمین فرستاد! +عکس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

احتمال دارد که ادگار آیه برادر دوقلویش را به جای خود به زمین بازی فرستاده باشد و اگر این موضوع تایید شود خودش و باشگاه دینامو به دردسر خواهند افتاد.

ادگار آیه، بازیکن سابق بارسلونا، متهم به کلاهبرداری است و احتمال می‌رود که این بازیکن ۳۰ ساله برادر دوقلوی خود ادلینو آیه را برای بازی در دینامو بخارست به جای خود به میدان فرستاده باشد. آیه بازیکن ملی‌پوش گینه‌بیسائو است و از زمانی که زیر نظر لوئیس انریکه برای اولین بار با بارسلونا بازی کرد، در ویارئال، لیل، فاینورد، نانت، ترابزون و سپس باشاکشهیر حضور یافت و در تابستان امسال با دینامو قرارداد بست.

دینامو تاکنون هیچ اظهارنظری نکرده اما این که مدافع میانی آنها انگلیسی صحبت نمی‌کند و از نشان دادن گواهینامه خودداری کرده، شک آنها را برانگیخته است. به گزارش مارکا، اگر این وضعیت تایید شود، احتمالا دینامو ۸ امتیازی را که با ادلینو در پنج بازی به دست آورده از دست خواهد داد.

در حالی که ادگار بیشتر دوران حرفه‌ای خود را در لیگ‌های برتر اروپا گذرانده است، ادلینو پس از ترک آکادمی اسپورتینگ با رزنده در پرتغال قرارداد امضا کرد. آخرین تیم شناخته شده او لوچوویا لوچوو در لهستان بود.

داستان عجیب دو برادر/ این بازیکن برادر دوقلویش را به جای خود به زمین فرستاد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی