مربی فولاد اعتراف کرد: اشتباه متوجه شدم؛ گل استقلال درست نبود/ سوءبرداشت شد و…
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مربی فولاد خوزستان می‌گوید از صحبت‌های حمید بوحمدان و برخی دیگر از اعضای تیم داخل رختکن سوءبرداشت کرده است.

بعد از دیدار استقلال و فولاد، در حالی که اکثر کارشناسان داوری اعلام کردند صحنه منجر به گل استقلال کرنر نبوده و موعود بنیادی‌فر در اعلام کرنر به سود آبی‌پوشان اشتباه کرده، احمد آل‌نعمه مربی فولاد در مسیر منتهی به تونل ورزشگاه آزادی حرف‌های جدیدی بر زبان آورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مربی فولاد در راه ترک ورزشگاه روبه روی دوربین خبرنگاران اعلام کرد که حمید بوحمدان در رختکن اعلام کرده در صحنه کرنر جنجالی توپ به پایش برخورد کرده؛ این مصاحبه آل‌نعمه در فضای مجازی بازتابی بسیار گسترده داشت و دست‌مایه‌ای برای کری‌های هواداری در صفحات اجتماعی شده است.

آل‌نعمه حالا صحبت‌های جالبی را درباره ماجرای پیش آمده بر زبان آورد. او گفت: «وقتی وارد رختکن شدم، دیدم که حمید بوحمدان و تعدادی از بازیکنان و اعضای کادرفنی مشغول صحبت درباره صحنه‌های داوری هستند. من اواسط صحبت‌ آنها رسیدم و شنیدم که می‌گویند تصمیم داوری برای ضربه کرنر درست بوده است. با توجه به اینکه صحنه مهم مسابقه همان کرنر منجر به گل بود، تصور کردم درباره کرنر منجر به گل استقلال حرف می‌زنند. بعد از خروج از رختکن هم قصدی برای مصاحبه نداشتم، اما وقتی با اصرار خبرنگار روبه رو شدم، با اینکه خودم هم اصلا قبول نداشتم آن توپ به پای بوحمدان برخورد کرده، با همان تصور از حرف‌های داخل رختکن بچه‌ها آن جمله را بر زبان آوردم.  این درحالی بود که بعدا فهمیدم منظور بچه‌ها از درست بودن تصمیم داور در صحنه کرنر آخر بازی بوده که توپ به دست شهاب گردان برخورد کرد و با اعتراض او به داور همراه شد.»

او ادامه داد: «بعد از بازی به قدری از شکست تیم ناراحت بودم که خیلی توجهی به حرف‌های بچه‌ها نکردم و فقط یک جمله را شنیده بودم که خودم هم به آن اعتقادی نداشتم. باید بگویم از صحبت‌هایی که در حال و هوای روحی نامناسب شنیده بودم، سوءبرداشت کرده بودم چون اصلا منظور بچه‌های تیم از درست بودن کرنر درباره صحنه گل حریف نبود و آنها درباره کرنر آخر بازی صحبت کرده بودند.»

مربی فولاد با اشاره به قضاوت موعود بنیادی‌فر داور دیدار با استقلال تاکید کرد: «جدا از صحنه منجر به گل استقلال که همه دیدند کرنری در کار نبوده و به اشتباه گرفته شده، فکر می‌کنم آقای بنیادی‌فر با تیم حریف از ما مهربان‌تر بود. او کارت‌هایی را خیلی زود به بازیکنان ما داد که آنها را عصبی و البته محتاط‌تر کرد. در برخی صحنه‌ها هم واقعا سوت‌های خوبی را ندیدیم و همانطور که گفتم می‌توانست رفتار بهتری با تیم ما داشته باشد.»

آل‌نعمه درباره شرایط فولاد و اینکه این تیم برای بقا باید بجنگد، گفت: «گاهی اوقات در فوتبال اتفاقاتی می‌افتد که نادر است؛ شاید ۲۰ سال دیگر هم فولاد چنین شرایطی را در لیگ برتر تجربه نکند، اما حالا قرعه این شرایط سخت به ما خورده است. به هر حال باید بجنگیم و تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم که انشاالله با حمایت هواداران این اتفاق رخ می‌دهد.»

مربی فولاد همچنین گفت: «در بازی با استقلال هم فوتبال خوبی را انجام دادیم؛ شکل فوتبالی که بازی می‌کنیم نشان می‌دهد که جایگاه فولاد هرگز اینجای جدول نیست. من شک ندارم که در لیگ برتر خواهیم ماند و این قول را به هواداران می‌دهیم که در بازی های آینده با تمام توان به میدان برویم و با کسب نتایج لازم سهمیه فولاد را در لیگ برتر حفظ کنیم.»

آل‌نعمه در پایان افزود: «سال سختی را سپری کرده‌ایم؛ انشاالله در دو بازی خانگی بعد بتوانیم با حضور همه جانبه هواداران به پیروزی برسیم و در ادامه مقابل نساجی هم بدون استرس به میدان برویم و سهمیه فولاد در لیگ برتر حفظ شود. تاکید می‌کنم که قطعا این اتفاق رخ می‌دهد و همه باهم در پایان فصل خوشحال خواهیم بود. در این مسیر به حمایت هواداران نیاز داریم و شک ندارم که آنها هم در دو بازی خانگی بعدی ما را تنها نخواهند گذاشت.»

بیشتر بخوانید: هاشمی‌نسب عاشق پرسپولیس و هودارانش است/ این شخص مهدی را از عشقش گرفت

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۱۱
 • کیسه پاره حکومتی بی اصالت حقیر IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
  کیسه متقلب
  • رضایاک IR ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   خداشفات بده
 • صالح IR ۲۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵
  خودت میگی کرنر اخر بازی با برخورد توپ به دست شهاب گردان بوده، اونوقت چه ربطی به پای بوحمدان داشت که تاییدش کنه؟
 • مافیای تاج و کیسه IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  بیشرف احمد آل نعمه شهر خودت و مردم خودت و تیم خودت رو فروختی بخاطر عشقت استقلال تف به شرف نداشته ات. عبدالله ویسی که خودش کیسه کش هستش بیشرف تبانی از این بالاتر که لوسیانو پریرا رو جلو پرسپولیس از اول تو بازی بگذاری و جلو استقلال نیم ساعت آخر بیاری. تبانی از این واضح تر هم میشه مگه ؟!
  • بشنو از لنگ چو حکایت میکنه ..... IR ۱۰:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   این حجم از سوزش فقط فقط داروش یک عدد شیاف میباشد که میتوانید از بازیکنان لنگ تهیه کنید راستی یک چیزی بگم حالت بدتر بشه سعید دقیقی یک استقلالی چهار آتیشه س که قرار بدجور حالتون بگیره خخخخخخخ نصف مربیای لیگ استقلالین خود اوسمار هم استقلالیه
 • تاجی اصیل IR ۰۰:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  آقا اصلا به فرض اینکه کرنر هم نبوده، چشم لنگ و لنگی جماعت کور، سالهاست اینجوری دارن جام میگیرن یه بار هم به نفع ما بشه. از این به بعد در مقابل هارت و پورت لنگی جماعت لبخند بزنید، بی ارزش تر از این حرفان
 • بهرام IR ۰۱:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  ما هم که گفتیم برخورد نبوده .. تو فیلم هم برخوردی دیده نمیشد .. حالا اگه به میدان مغناطیسی پاش خورده باشه پس حتما کرنره بوده از نظر موعودِ بازی دربیار😁 .. خدایی خوب براتون در میاره .. دربی هم اون نجاتتون داد . تیم حکومتی
 • موج آبی IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  چه میکنه این مافیای سرخ از دیروز تا حالا از اینرو به اونرو کرد همشونو، بابا این حلبی هم مثل قبلیا مال شما اصلا همه شادیها مال شما و غصه ها برای ما استقلالیا 50 ساله همینه بعد از اینم همین باشه. عمدا مدیر سرخ میذارید توی باشگاه استقلال تا دست استقلال رو ببنده و به لات کوچه خلوتتون یعنی پیروزی میگید بزنش بعد همگی تشویقش میکنید که بارک الله عجب قشنگ زدی، خوش باشید با بی مرامی هاتون با حسادتهاتون با کینه هاتون و با... هممون میدونیم خصوصا توی این ده سال اخیر چه بلایی سر استقلال و هواداراش آوردید. ادامه بدید که اینکارا فقط از ایل و تبار شما برمیاد.
 • افشین دست کج IR ۰۲:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  کمک مربی شیتیل بگیر
 • کامران زارعی IR ۰۳:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  به احتمال زیاد متأسفانه صنعت نفت اولین تیم سقوط کننده هست از بین فولاد واستقلال خوزستان احتمال زیاد فولاد سقوط میکنه خدایش فولاد هیچ ولی جای صنعت نفت خیلی خالیه آبادانی های خوشتیپ همیشه برزیل ایران هستین تقصیر لنگه لنگیهای حمامی کیسه کش
 • کیسه مدیون ناداوری و مربیان نفوذی است: IR ۰۶:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  دیدین گفتم بوحمدان یه کرنر دیگه رو گفته. حالا کیسه‌کشا بیان بگن گلشون درست بوده و بنیادیفر استقلالی نیست. این مردک رگ و ریشه و خون کثیفش آبیه. همون اول بازی دو تا کارت الکی به فولادیها داد تا بی‌خیال حمله بشن و عقب بشینن. داوری این بابا از فاضلاب کثیفتره. اصلا صحبت ۱۸ امتیاز درست نیست. کیسه ۵۰ امتیازشو با ناداوری و مربیای نفوذی دشت کرده.
 • حامدبولینگی IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  اینقدری که راجع به کرنربازی استقلال صحبت کردن راجع به7تاگل آفسیدپیروزی صحبت نشد!!!!!!
 • آفسایدپولیس عشق پژمان RU ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  نکته اساسی اینجاست صحنه کرنر آخر اصلا بوحمدانی در کار نبود و مدافعی که بعضیا اصرار دارن بوحمدانه برید ببینید در تصاویر کاملا واضحه شماره ۲۰ نجاریان هست، تازه توپم گردان دفع کرد تو اون صحنه در مصاحبه اول واضح آل نعمه میگه با بوحمدان صحبت کردم خورده به پاش کرنر بود، در تصاویر هم مشخصه در صحنه کرنر منجر به گل شماره ۲ بوحمدان توپ به پاش میخوره لشگر فحاش ریختن بهش فشار آوردن و ورزش ۳ هم که جناب پژمان راهبر کاملا عشق آفسایدپولیسه احتمالا خبرنگاراشو ردیف کرده و وعده داده هرکی بره از زیر زبون آل نعمه بکشه بیرون کرنر منجر به گل استقلال (که براش کلی مهندسی کارشناسی داوری کردیم و آل نعمه برد همرو زیر سوال) اشتباه بوده یک بیت کوین پیش من جایزه داره و این مصاحبه با باگهایی به غایت تابلو رقم خورده، دیگه لنگیها همینو قبول کنن تحت فشار بنده خدا آل نعمه حواسش به بازیکنای حاضر تو دو صحنه کرنر و شماره هاشون و مصاحبه قبلی خودش نبوده :))))
  • ابوجهل: IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   نابغه گفته داشتن در مورد کرنر شهاب گردان حرف میزدن که این فکر کرده دارن راجع به اون صحنه صحبت میکردن. در ضمن آل نعمه نگفته با بوحمدان صحبت کردم میگه شنیدم که بوحمدان و چند تای دیگه داشتن راجع به یه صحنه دیگه حرف میزدن. حالا که دو امتیاز مفت گرفتین دیگه ماله نکش لطفا. ۵۰ امتیاز از ۶۰ امتیازتون تقدیمی داورا و مربیای کیسه‌کشه. به خدا شما بدون اینا نه گلزنید نه پنالتی‌گیر. وحشی‌ترین بازیکنتون حامدی‌فر هم که مهره مار داره یا واشر سرسیلندر. اصلا خطاهای این وحشی همچنین چشمی رو هیشکی نمی‌بینه. برید خوش باشید که شیش امتیاز مفت دیگه آماده تقدیم بهتونه توسط الهامی و عنایتی ولی دست آخر ما قهرمانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی