نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
۱۰
علیپور فاش کرد: دو تیم بزرگ لیگ برتری مرا می‌خواهند/ به زودی پاسخ خواهم داد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مهاجم ایرانی تیم ژیل ویسنته گفت: تیم بزرگ ایران با من صحبت‌هایی داشتند که من پاسخ نهایی خودم را منوط به حضور در ایران و بررسی همه جوانب کردم.

علی علیپور مهاجم ایرانی تیم ژیل‌ویسنته در یک هفته مانده به پایان لیگ پرتغال موفق شد با پاس گل خودش زمینه‌ساز پیروزی تیمش در مقابل تیم فارنسی تیم رده نهم جدول شود. دیداری که در پایان با دو گل برتری با نتیجه ۲ بر صفر به سود یاران عیلپور و تیم ژیل‌ویسنته تمام شد و با صعود یک پله‌ای، این تیم در رده یازدهم قرار گرفت، به بهانه اولین پاس گل علی و حرف‌های زیادی که پیرامون این مهاجم وجود دارد با این بازیکن گفت‌وگویی انجام شد که در ادامه می‌خوانید.

در دوبازی قبلی‌تان به عنوان بازیکن تعویضی بازی کردی اما حضور ثابتت به نظر برایت خوش‌یمن بود؟
به هرحال من بازیکن هستم و تابع نظر سرمربی اما خوشحالم در مقابل تیم فارنسی که از ابتدا به میدان رفتم موفق شدم پاس گل اول تیمم را برای همبازیم مهیا کنم و نقش پررنگی در پیروزی تیمم داشته باشم. خدا را شکر تیم‌مان در این بازی خیلی خوب ظاهر شد و بعد از اینکه گل اول را زدیم دو دقیقه بعد هم یک گل دیگر زدیم تا با دو گل برتری کار حریف را یکسره کرده و تماشاگران‌مان را خوشحال سازیم.

یک پله هم در جدول بالا رفتید.
بله با بردی که کسب کردیم ۳۶ امتیازی شدیم و یک پله هم در جدول ارتقا داشتیم و در رده یازدهم قرار گرفتیم.

هفته آخرتان مقابل چه تیمی خواهد بود؟
با تیم استرلا بازی داریم و ان‌شاءالله در این بازی هم سعی خواهیم کرد با برد فصل را تمام کنیم و نهایت تلاش‌مان را به کار می‌گیریم که این اتفاق بیفتد.

قطعاً بعد از بازی آخر به ایران می‌آیی؟
بله می‌آیم تا هم استراحتی داشته باشم وهم شرایطم را در فراغ بال برای فصل بعد مشخص کنم.

صحبت از بازگشتت به پرسپولیس مطرح است.
هیچ وقت اهل بازارگرمی نبوده و نیستم و همه می‌دانند که همیشه سعی کردم با فوتبال حرفم را بزنم و همه چیز را ثابت کنم. الان هم نمی‌خواهم نامی از تیمی ببرم اما همین‌قدر بگویم که دو تیم بزرگ ایران با من صحبت‌هایی داشتند که من پاسخ نهایی خودم را منوط به حضور در ایران و بررسی همه جوانب کردم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

در رابطه با جنگ قهرمانی که بین پرسپولیس و استقلال وجود دارد چه صحبتی داری؟
به هر حال جذابیت به اوج خود رسیده و تکلیف تیم قهرمان مشخص نیست اما همه می‌دانند که من چقدر پرسپولیسی‌ام و به این تیم و هوادارانش علاقه‌مندم. من طعم شیرین قهرمانی با این تیم را هم چشیده‌ام به همین دلیل دوست دارم خاطره خوبی که از پرسپولیس داشتم امسال هم برای این تیم و هوادارانش تکرار شود.

همین‌قدر بگویم که دو تیم بزرگ ایران با من صحبت‌هایی داشتند که من پاسخ نهایی خودم را منوط به حضور در ایران و بررسی همه جوانب کردم.

بیشتر بخوانید: مخوف‌ترین زوج فوتبال ایران/ ظهور ژاوی و اینیستا در پرسپولیس!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۷
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۳
 • علی IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  به عنوان یه استقلالی اعلام می کنم ما هیچ علاقه ای به حضور شما نداریم.لطفا از اسم بزرگ استقلال برای بازار گرمی خودت استفاده نکن.با تشکر
  • سعید IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   چرا بخودت میگیری اتفاقا اصلا منظورش استقلال نیست. پرسپولیس و سپاهان میخوانش.
  • پرسپولیسی شریف IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   یکی دستش به گوشت نمی‌رسید می‌گفت بو میده.😂😂😂
  • 😝 IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   منظورش پرسپولیس وتراکتوره نه کیسه شایدهم سپاهان
 • کاربر جدید IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  پرسپولیسی (اونم آقای گل سابقش)سابقه ندارد برای تیمش بازار گرمی کند، "علیپور عزیز ،دو تیم لیگ برتری که نه صدتا تیم لیگ برتری هم اونو بخوانددو ترجیح دارد :الف- در صورتی که تیمش نیاز مبرم به اوداشت واو هماهنگ بود به تیمش بر تیتر به بوی دلال آغشته است ، نکنید ازاین کارا ، لطفاً.میگردد. ب- لژیونر میماند وبیش از پیش مایه افتخار پرسپولیس میماند. این پرسپولیسی (اونم آقای گل سابقش)سابقه ندارد برای تیمش بازار گرمی کند، "علیپور عزیز ،دو تیم لیگ برتری که نه صدتا تیم لیگ برتری هم اونو بخواند دو ترجیح دارد :الف- در صورتی که تیمش نیاز مبرم به اوداشت واو هماهنگ بود به تیمش برمیگردد ، ب- لژیونر میماند وبیش از پیش مایه افتخار پرسپولیس میماند. اینپرسپولیسی (اونم آقای گل سابقش)سابقه ندارد برای تیمش بازار گرمی کند، "علیپور عزیز ،دو تیم لیگ برتری که نه صدتا تیم لیگ برتری هم اونو بخوانددو ترجیح دارد :الف- در صورتی که تیمش نیاز مبرم به اوداشت واو هماهنگ بود به تیمش میگردد. ب- لژیونر میماند وبیش از پیش مایه افتخار پرسپولیس میماند. لطفا توجه کنید.
  • بهرام IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
   خودت فهمیدی چی گفتی دوبی دوبی!
 • علی IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
  بازارگرمی می‌کند وگرنه بدون گفتن این مورد منتقل میشد .جز پول چیزی برای اینها مهم نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی