نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟
کورتوا خیال آنچلوتی را راحت کرد؛ من مثل قبل هستم، اگر نگوییم بهتر!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیبو کورتوا با درخششی که در بازی با آلاواس داشت خیال سرمربی خود را راحت کرد و بدون شک در فینال مقابل دورتموند در ترکیب اصلی رئال مادرید حاضر خواهد بود.

تیتر اخبار پایتخت اسپانیا پس از پیروزی ۵-۰ رئال مادرید مقابل آلاوس این بود که بحث خاتمه یافته و تیبو کورتوا پس از آسیب‌دیدگی رباط صلیبی قدامی و مینیسک به وضعیت خوبی بازگشته است. این بازیکن بلژیکی شخصیتی قوی دارد و عملکرد او باعث شد تا کارلو آنچلوتی او را در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل بوروسیا دورتموند در ترکیب اصلی قرار دهد. کورتوا پس از بازی با مطبوعات صحبت کرد و اعلام کرد که احساس خوبی در زمین دارد.

او در صحبت با کادنا سِر گفت: «درک می‌کنم که خیلی‌ها به نحوه بازگشت من شک داشتند، اما می‌دانستم که قرار است قوی برگردم. بعد از تلاش‌های فیزیکی برای بهبود، می‌دانستم که من همان کورتوا یا حتی بهتر از آن هستم. به چنین بازی‌ای با شوت‌های زیاد نیاز داشتم، زیرا در دو بازی اخیر هیچ موقعیت خطرناکی از سوی کادیز و گرانادا وجود نداشت. امروز سیوهای زیادی وجود داشت، و این چیزی بود که من به آن نیاز داشتم.»

این بازیکن ۳۲ ساله شاهد عملکردهای درخشان آندری لونین در طول دوره لیگ قهرمانان اروپا بوده، اما در کیفیت بازی کورتوا تردیدی نیست. او با وجود سه روز تعطیلی در این هفته به کار سخت خود ادامه خواهد داد. کورتوا افزود: «کارهایی که در دوران ریکاوری انجام دادم در زمین خود را نشان می‌دهند. تیم چند روز تعطیل است اما من به تمرینات خود با مربی دروازه‌بانان، لوئیس لوپیس ادامه خواهم داد.»

پس از بازی، کارلو آنچلوتی به مطبوعات گفت که «کورتوا یکی از بازی‌های باقی مانده لیگ را انجام خواهد داد و لونین بازی دیگر را انجام خواهد داد.» او قبل از بازی با آلاوس هم گفته بود که «لونین فصل فوق‌العاده‌ای داشت اما کورتوا بهترین در جهان است.»

به نظر می‌رسد شرایط برای بازگشت کورتوا به اروپا در فینال مقابل دورتموند آماده شده است و با توجه به فرم بی‌نظیری که از خود نشان داده، انجام هر کار دیگری به رئال مادرید شانس کمتری برای پیروزی می‌دهد. لونین مطمئناً خود را به همه ثابت کرده اما کورتوا بدون شک در ترکیب اصلی رئال مادرید حاضر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نظر آنچلوتی در مورد توپ طلا گرفتن ستاره رئال‌مادرید؛ برنده نمی‌شود!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما اراده‌ای برای مبارزه با فساد در فوتبال وجود دارد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی