نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
اسطوره سپاهان بالاتر از خود سپاهان!/ بهترین تیم‌های دور برگشت را بشناسید
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با پیروزی مقابل ملوان در انزلی، تیم محرم نویدکیا دوباره به رتبه سوم جدول دور برگشت رسید.

مس بدون تردید بهترین تیم دور برگشت لیگ بیست و سوم بوده است. تیمی که در پایان دور رفت با ساکت الهامی ۸ بازی از ۱۵ مسابقه را باخت و با شکست‌های متوالی روند ناامید کننده‌ای داشت، دور برگشت با محرم نوید کیا کاملاً متحول شد و طی هفته‌های اخیر بعد از پرسپولیس و استقلال تیم سوم جدول بوده است.

بعد از شکست مس در آبادان و با توجه به پیروزی‌های تراکتور، تیم تبریزی به طور موقت جایگاه مس در رتبه سوم را گرفت. شمس آذر هم آمد و از تیم نوید کیا رد شد، اما در هفته سیزدهم دور برگشت یا هفته بیست و هشتم فصل دوباره همه چیز به شرایط قبلی برگشت.

این هفته تراکتور در تهران مقابل پیکان بدون گل متوقف شد تا در امتیاز ۲۰ و با تفاضل گل ۴ شاهد عبور مس و سپاهان از کنار خود باشد. مس با پیروزی یک بر صفر در انزلی ۲۰ امتیازی شد و با تفاضل گل ۶ رتبه سوم جدول دوره برگشت را پس گرفت. سپاهان هم با پیروزی دو بر صفر برابر هوادار ۲۰ امتیازی شد و با تفاضل گل ۵ بعد از مس به رتبه چهارم رسید.

حالا مس با محرم در دور برگشت از ۱۳ بازی ۴ برد ۸ مساوی ۱ باخت دارد،  ۱۷ زده و ۱۱ خورده در رتبه سوم پس از پرسپولیس که با ۳۲ امتیاز صدرنشین مطلق است و استقلال که با مساوی این هفته ۲۹ امتیازی شد، حضور دارد. سپاهان با ۵ برد ۵ مساوی و سه باخت چهارم است و تراکتور با امتیاز برابر و به خاطر تفاضل گل چهارم در رتبه پنجم است.  شمس آذر هم که در آبادان ۲-۲ مساوی کرد، با ۱۹ امتیاز در رتبه ششم جدول حضور دارد.

بیشتر بخوانید: شوک نویدکیا به رفسنجانی‌ها: شانس جدا شدنم بیشتر از ماندنم است/ این‌ها مرا نگران نمی‌کند!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی