نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵
۰ |
۰
واکنش یوونتوس به خداحافظی بونوچی با واژه ستون
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه یوونتوس به لئوناردو بونوچی، اسطوره باشگاه، که در ۳۷ سالگی خداحافظی‌اش را از فوتبال اعلام کرد، ادای احترام کرد.

لئوناردو بونوچی شب گذشته و با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. بونوچی در دوران حضورش در تورین در مجموع ۱۹ جام مهم را به دست آورد که شامل ۹ عنوان قهرمانی سری آ بود که پنج عنوان آن به‌طور متوالی قبل از انتقال او به سن سیرو به دست آمد. بیانکونری نوشت که بونوچی پس از کسب جام‌های متعدد در دهه ۲۰۱۰، که در دو دوره حضور با یک وقفه کوتاه در میلان در ۲۰۱۷-۱۸ تقسیم شد، نام خود را در تاریخ یوونتوس حک کرد. 

باشگاه یوونتوس پس از اعلام خداحافظی بونوچی با انتشار یک بیانیه از او تقدیر کرد و نوشت: بازیکنی که بخش عظیمی از تاریخ اخیر ما را تشکیل می‌داد، تصمیم گرفته است دنیای فوتبال را ترک کند. لئوناردو بونوچی تصمیم گرفته است از فوتبال خداحافظی کند، خبری که ما را عمیقا تحت تاثیر قرار می‌دهد، زیرا لئو نام خود را در تاریخ یوونتوس حک کرده است: ۵۰۲ بازی با پیراهن سیاه و سفید؛ هشت عنوان قهرمانی لیگ، چهار جام حذفی و پنج سوپر کاپ.

ستون اصلی و یکی از بی‌های بی‌بی‌سی، یکی از سه دفاعی که صفحات افسانه‌ای زیادی نوشته است، بونوچی ۱۲ فصل را با ما گذراند. ما سپتامبر گذشته خداحافظی کردیم، اما رشته‌ای که ما را به هم پیوند می‌دهد قابل شکستن نیست. حالا که لئو تصمیم گرفته است فصل جدیدی را در زندگی خود آغاز کند، برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: مسی گل زد، اینترمیامی باخت

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی