اولین واکنش رئیس فدراسیون به اخراج سرمربی تیم ملی؛ یک مربی تراز اول دنیا را می‌آورم!
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس فدراسیون والیبال ایران به برکناری موتا پائز واکنش نشان داد و گفت: منتظر باشید یک مربی تراز اول دنیا را می‌آورم.

میلاد تقوی پس از مشورت با مشاوران فنی فدراسیون و جلسه آنلاین با سرمربی برزیلی، موتا پائز را از سرمربی‌گری تیم ملی والیبال کشورمان برکنار و پیمان اکبری را جایگزین وی کرد.

سیدمیلاد تقوی درباره این تصمیم گفت: چند هفته سخت را کنار تیم ملی سپری کردیم و تمام توانمان را گذاشتیم که تیم ملی در بهترین شرایط به این مسابقات اعزام شود اما متاسفانه نتیجه آن گونه که باید دلخواه فدراسیون والیبال و به ویژه هواداران خوبمان نیست.

وی ادامه داد: همیشه گفتیم که باید به مردم پاسخگو باشیم چرا که والیبال متعلق به مردم است. نظرات مردم را می‌خوانیم و احساسات آن‌ها را می‌بینیم. اعتقاد دارم که کسانی که از استراحت و خواب شب خود زدند و روی والیبال تعصب دارند حق دارند که امروز ناراحت باشند.

وی با بیان این که در کنار تمام اعضای تیم ملی و بازیکنان، شرمنده هواداران والیبال است، تصریح کرد: امروز بعد از نتیجه غیرقابل قبول برابر بلغارستان در لیگ ملت‌ها تصمیم گرفتیم که جلسه‌ای را با اعضای فنی و مشاوران فدراسیون داشته باشیم. جلسه آنلاینی هم با موریس موتا پائز داشتیم با توجه به در نظر گرفتن تمام شرایط و عدم نتیجه‌گیری مناسب تیم ملی در راستای حفظ اعتبار تیم ملی تصمیم گرفتیم که همکاری خود را با این مربی برزیلی- فرانسوی به پایان برسانیم و تا پایان لیگ ملت‌ها و با توجه به لیستی که به فدراسیون جهانی ارسال شده است و محدویت برای انتخاب افراد، پیمان اکبری مسوولیت سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفت.  

وی در پایان تاکید کرد: قطعا برنامه فدراسیون بعد از لیگ ملت‌ها جوانسازی و پوست اندازی تیم ملی در بدنه بازیکنان خواهد بود. بی شک این قول را به همه هواداران خواهیم داد که از یک مربی تراز اول دنیا بعد از لیگ ملت‌ها استفاده خواهیم کرد. بعد از بازی‌های المپیک بسیاری از مربیان سرشناس دنیا ابراز تمایل کردند که با تیم ملی ایران باشند و چهار سال فرصت داریم تا المپیک را یک بار دیگر تجربه کنیم.

بیشتر بخوانید: سرمربی تیم ملی والیبال ایران برکنار شد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۳
 • حمید کلباسی IR ۱۷:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  یک بازیکن ، مربی بیار که سرویس هم خوب بزنه!
 • علی IR ۱۹:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  اسم تیمت را بگذار پرسپولس سریع قهرمانی میاری...
 • ناشناس۷ IR ۲۰:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  چند سال پیش در دوره طلایی والیبال ولاسکو گفت تیم ایران هنوز حرفه ای نشده و قدرتش در والیبال دنیا تثبیت نشده خیلی افراد ناراحت شدن، از حدود ۴ سال قبل معلوم شد تیم در حال تنزل می باشد که با مدیریت ضعیف فدراسیون در بخش بزرگسالان و آمدن مربی ایرانی بهروز عطایی این سقوط شدت گرفت،باید با جوانسازی تیم و پشتوانه سازی به آینده امیدوار بود.
 • شهروز IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  اگه دلت به حال والیبال می‌سوزه : ۱) به استعدادیابی و تیمهای پایه توجه کن . ۲) مربی تراز اول جهان ، عطایی نیست . ۳) تیم ملی ب داشته باش . ۴) بازیکنان موفق نوجوان و جوان را از نظر مالی و زبان انگلیسی حمایت کن .
 • مسلم IR ۰۰:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  روزاول سرمربی درجه یک می‌آوردند اگه این جوربود حالابره سوال هست بعدبازیکنان راروندهیدبهشون بگید هرکه می‌خواهد پیران تیم ملی باشد باید بجنگی مثل سرباز نه اینکه سربار باشند ۱۳ بدرکه نیامدن
 • رضا IR ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  آقا آبروی والیبال رو بردند هرچه ولاسکو و مربیان قبل جمع کردند این عطایی و برزیلیه همه رو برباد دادند زودتر فکری به حال والیبال کنید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی