خویچا کواراتسخلیا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه ناپولی به اظهارات ایجنت کواراتسخلیا واکنش نشان داد و اعلام کرد که این بازیکن فروشی نیست.

خویچا کواراتسخلیا ستاره ناپولی که از ارکان قهرمانی ۲ فصل پیش این تیم در سری آ ایتالیا بود، از همان زمان پیشنهادهای بزرگی داشته و هنوز هم تیم‌های مطرحی خواهان این بازیکن گرجستانی هستند.

در همین راستا صحبت‌های ایجنت او در روزهایی که این بازیکن همراه تیم ملی گرجستان در یورو ۲۰۲۴ حضور دارد، حاشیه‌ساز شده است. ماموکا جوگلی، ایجنت خویچا کواراتسخلیا به اسپورت ایمدی گفت: می‌خواهیم ناپولی را ترک کنیم، اما اکنون همه منتظر یورو ۲۰۲۴ هستیم. ناپولی با کونته برنامه‌های بزرگی دارد. من مطمئن هستم که آنها فصل آینده دوباره به لیگ قهرمانان اروپا راه خواهند یافت و برای اسکودتو خواهند جنگید. اما این بدان معنا نیست که کواراتسخلیا می‌خواهد در آنجا بماند، منظور من این نیست. من با خویچا در این مورد صحبت نکردم، مهمترین چیز برای او تیم ملی است. هدف ما تیمی است که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. بدترین چیز این است که اگر خویچا اینجا بماند، ۱ سال را به خاطر آن از دست می‌دهد... ما نگران این موضوع هستیم.

پدر کواراتسخلیا نیز در گفت‌وگو با اسپورت ایمدی اذعان داشت: نمی‌خواهم خویچا در ناپولی بماند. او در عرض یک سال با ۴ مربی مختلف کار کرد، این من را بسیار نگران می‌کند. او خودش تصمیم می‌گیرد، هرچند برای من ناراحت‌کننده است. من با خویچا در مورد این موضوع صحبت نکرده‌ام، تا پایان یورو ۲۰۲۴ هم صحبتی نمی‌کنم.

اما این صحبت‌ها با واکنش سریع باشگاه ناپولی همراه شد. این باشگاه بیانیه‌ای منتشر کرد و نوشت: پس از اظهارات مدیران کواراتسخلیا، می‌خواهیم یادآوری کنیم که او تا ژوئن ۲۰۲۷ قرارداد دارد. کواراتسخلیا فروشی نیست. ایجنت بازیکنان تصمیم نمی‌گیرند که آنها کجا بروند، اما این ناپولی است که تصمیم می‌گیرد او تا چه زمانی تحت قرارداد باشد.

بیشتر بخوانید: عکس| هدیه ویژه ستاره سری‌آ ایتالیا به گلزن قهرمانی پرسپولیس

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی