دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۰
۰ |
۰
ستاره‌ای که در ۲۷ سالگی قصد بازنشستگی داشت!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رافینیا به بازنشستگی زودهنگام فکر می‌کرد و فشار شدید بارسلونا برایش غیرقابل تحمل شده بود.

رافینیا، ستاره بارسلونا و برزیل، فصل خوبی را پشت سر گذاشته اما اعتراف می‌کند که در برخی از لحظات قصد داشت همه چیز را رها کند و برود.

این بازیکن ۲۷ ساله در حال حاضر در برزیل حضور دارد و برای کوپا آمریکا آماده می‌شود و جایگاه خود را در سلسائو به دست آورده است. رافینیا پس از انتقال ۵۸ میلیون یورویی از لیدز یونایتد، به سختی با ژاوی هرناندس که عثمان دمبله را به او ترجیح می‌داد کنار آمد. او در این فصل نیز به سمت چپ حمله منتقل شد تا لامین یامال را در جای خود بگذارد و انتقادات زیادی نیز دریافت کرد.

او به نقل از مارکا گفت: «اخیراً به دلیل مشکلات شخصی و حرفه‌ای به این فکر کردم که همه چیز را ترک کنم. به تسلیم شدن و ترک فوتبال فکر کردم، زیرا دلیلی نداشت که مشکلات روحی یا سختی‌ها و حملات رسانه‌ها یا هواداران را تحمل کنم. تصور اینکه روزی پسرم بتواند من را الگو و الهام بخش خود بداند، نه به عنوان بهترین در جهان، بلکه به عنوان یک مرجع، ارزش زیادی دارد و منصرفم کرد.»

به نظر می‌رسد فشار در بارسلونا برای کسانی که روحیه حساس‌تری دارند و به طوفان رسانه‌ای عادت ندارند به سطوح غیر قابل تحملی رسیده است. ژاوی هرناندس نیز اوایل این فصل کار در بارسلونا را بی‌رحمانه و ناخوشایند توصیف کرد و واضح است که او در این مورد تنها نیست و عده زیادی در باشگاه تحت فشار هستند.

بیشتر بخوانید: عقب‌نشینی ستاره فوتبال؛ همیشه تیم ملی را حمایت می‌کنم!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی