رانگنیک: این بازیکن عینکم را شکست اما دو عینک یدکی دارم!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اتریش موفق شد با شکست لهستان سه امتیاز ارزشمند به دست بیاورد و به صعود از دور گروهی نزدیک شود.

اتریش در بازی دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ لهستان را با نتیجه ۳-۱ شکست داد تا شانس زیادی برای صعود به مرحله حذفی داشته باشد.

رالف رانگنیک سرمربی آلمانی این تیم بعد از بازی گفت: «افت ما در نیمه اول قطعاً به دلیل مسائل ذهنی بود. شاید بعد از ۲۰ دقیقه اول که کار برایمان آسان شده بود، فکر کردیم که به راحتی یک گل دیگر به ثمر خواهیم رساند یا شاید فشار بازی بر روی برخی بازیکنان تأثیر گذاشت. فرم ما افت کرد و چند بازیکن پایین‌تر از سطح خود بازی کردند. ما نمی‌توانیم چنین چیزی را تحمل کنیم. نباید در بازی‌های دیگر چنین اتفاقی تکرار شود.»

رانگنیک درباره بازی آخر اتریش در مرحله گروهی مقابل هلند افزود: «آیا فشار برای بازی با هلند کاهش یافته است؟ قطعا نه. ما حداقل به یک امتیاز دیگر نیاز داریم اما اکنون باید ببینیم در بازی بعدی چه اتفاقی می‌افتد. ما ممکن است با یک پیروزی مقابل هلند، به دور بعد صعود کنیم، اما در حال حاضر آنچه مهم است، عملکرد امروز ما بود.»

رانگنیک همچنین به شادی‌اش بعد از گل دوم اتریش که توسط کریستوف باومگارتنر به ثمر رسید، اشاره کرد و با لبخند گفت: «بومگارتنر هنگام خوشحالی کردن با من عینک‌هایم را شکست. بله، اما مشکلی نیست، و من دو عینک یدکی دیگر دارم.»

بیشتر بخوانید: سقوط عقاب‌ها!/ اتریش به مرحله بعدی نزدیک شد

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی