افشاگری دژاگه درباره تراکتور/ شاید اشتباه کردم که شکایت نکردم
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کاپیتان سال‌های نه چندان دور تراکتور ضمن انتقاد از رفتار مسئولان این باشگاه گفت: هم من و هم مسعود شجاعی از تراکتور طلب داریم.

اشکان دژاگه، کاپیتان پیشین تراکتور بامداد شنبه در گفت‌وگو با ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ شبکه ورزش سیما، اظهار داشت: من ۳ سال در تراکتور بازی کردم و در مصاحبه های قبلی هم حرف هایم را گفته‌ام. تراکتور خوب هزینه می‌کند و فکر می‌کنم امسال هم بیشترین هزینه را کرده است. من سه سال برای تراکتور بازی کردم و حتی یک سنت (ریال) پولم را نگرفته‌ام، پولی به من ندادند و جواب تلفن و پیام هایم را هم نمی‌دهند. شاید اشتباه کردم که شکایت نکردم چون من به آقای زنوزی احترام می‌گذاشتم و مسعود شجاعی همین شرایط را داشت.

او ادامه داد: با آقای زنوزی رابطه نزدیکی داشتیم. در این سه سال با هواداران نزدیک بودم و نمی خواستم به این باشگاه ضربه بزنم و گرنه می‌توانستم خیلی راحت همان طور که از العربی شکایت کردم از تراکتور هم شکایت کنم.

دژاگه افزود: درد و ناراحتی من اینجاست و نمی دانم چه کسی از باشگاه آمده و اعلام کرده است که باشگاه تراکتور به هیچ کسی بدهی ندارد، این یک دروغ است. من ویس و پیام دارم که می‌توانم این موضوع را ثابت کنم و حتی قرارداد هم دارم و طلبم از باشگاه تراکتور کم نیست.

کاپیتان سابق تراکتور گفت: هیچ بی احترامی به هواداران تراکتور نمی‌کنم. آن‌ها از ما خیلی حمایت کردند، پشت ما بودند و الان هم احترام می‌گذارند و خیلی لذت بردم از این که در تراکتور بازی کردم. کسانی می گویند که این باشگاه هیچ بدهی ندارد اما این یک دروغ است. هم من و هم مسعود شجاعی از تراکتور طلب داریم. در دومین سال ۲۰ درصد از قراردادمان را ندادند و سومین سال هیچ مبلغی پرداخت نشد و مجانی بازی کردیم.

دژاگه اضافه کرد: من در چندین باشگاه بازی کردم ولی این اتفاقات نیفتاده است. برای این حرف‌هایم واقعا زورم می‌آید، چون اگر این باشگاه به مشکل خورده بود کنار می آمد ولی این باشگاه بیشترین هزینه را می‌کند. مگر ما زحمت نکشیدیم و جام نیاوردیم؟ الان فقط ما مشکل بودیم؟ ما که با همه مشکل کنارشان ماندیم. البته بحث من با هواداران تراکتور نیست و افتخار می کنم که برای تراکتور بازی کردم.

بیشتر بخوانید: اعتراف خداداد عزیزی؛ پشیمانم به دورتموند، تاتنهام و اتلتیکو نرفتم!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی