نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟
پرسپولیس با سبک اسپانیایی تماشایی‌تر می‌شود/ بیرانوند جای مردم بود خودش با بیرانوند چکار می‌کرد!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت استقلال گفت: در رابطه با بحث بیرانوند من فقط یک موضوع را می‌گویم و آن این است که اگر خودش به جای مدیر باشگاه پرسپولیس یا مردم بود چه رفتاری با بیرانوند می‌کرد!

بهروز سلطانی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره شرایط جدید به وجود آمده برای پرسپولیس اظهار داشت:

خوشبختانه با توجه به نزدیکی سبک فوتبال ما و اسپانیا حضور مربی اسپانیایی در راس تیم پرسپولیس می‌تواند اتفاقات خوبی را برای ما رقم بزند.

وی افزود:

همیشه مربیان اسپانیایی سبک فوتبال تهاجمی و تیکی تاکا را اجرا می‌کنند. با توجه به اینکه تیم پرسپولیس هم از دهه ۶۰ به این طرف با فوتبال رو به جلو تقه‌ای و همان تیکی تاکا فوتبال خوبی را برای هوادارانش به نمایش گذاشته و قهرمانی‌های زیادی را به دست آورده قطعاً با وجود این مربی می‌تواند فوتبال تماشایی‌تری را به نمایش بگذارد.

سلطانی درباره خرید و فروش‌های باشگاه پرسپولیس هم گفت:

قطعاً هر اتفاقی می‌افتد به نفع پرسپولیس است. ما پرسپولیس هستیم و هر بازیکنی در این تیم حضور داشته باشد می‌داند که باید بهترین اتفاقات را برای خودش و تیمش رقم بزند. آقای درویش هم که فصل قبل ثابت کرد در یارگیری خوب است و هم اکنون برای فصل آینده نفرات خوبی را برای تیم در نظر گرفته و خواهد گرفت.

دروازه بان تیم پرسپولیس همچنین درباره موضوع به وجود آمده بین علیرضا بیرانوند و تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد:

من اصلاً هیچ حرفی نمی‌زنم و فقط این را می‌گویم که اگر علیرضا بیرانوند خودش مدیر باشگاه پرسپولیس بود و می‌دید که یک دروازه‌بان در این تیم دو بار چنین رفتاری با تیم پرسپولیس می‌کند با او چه کار می‌کرد. اگر جای مردم بود چه توقعی داشت و چه عکس العملی نسبت به چنین رفتاری انجام می‌داد!

سلطانی در پایان گفت:

علیرضا بیرانوند باید بنشیند و کلاهش را قاضی کند. او خودش می‌داند چه رفتاری کرده که الان در حال ابراز پشیمانی است و می‌خواهد برگردد. تیم پرسپولیس هر تیمی نیست که به آن بیایی با آن افتخار کسب کنی، پولدار شوی و بعد بروی پشت سر پیشکسوتانش هرچه از دهانت درآمد بگویی! استخوان‌های تک‌تک این بچه‌های قدیمی پرسپولیس خورد شده تا امروز پرسپولیس به این جایگاه رسیده که شما از بودن در آن پولدار شده‌اید. هر کسی قدر این تیم را بداند، دانسته! هر کسی هم که نداند بهتر است که ساکش را جمع کند و از این تیم برود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۲
  • درویش پرز IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
    تاج سری آقا بهروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

چه تیمی قهرمان یورو ۲۰۲۴ می‌شود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی