نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟
۰
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهدی رجب‌زاده، کاپیتان ذوب‌آهن، با هت‌تریک مقابل صنعت نفت برای اولین بار در عمر بازیگری خود زمینه هت‌تریک چند بازیکن دیگر لیگ برتری را فراهم ساخت.

رجب‌زاده: ماشین‌سازی را دست‌‌کم نمی‌گیریم

پس از هتتریک تو مقابل صنعت نفت، پای ساسان انصاری و مرتضی تبریزی هم به هتتریک باز شد!

(میخندد) هتتریک من به کسی برنخورده، هر بازیکنی ممکن است، در یک یا دو بازی گل نزند اما در یک دیدار دیگر سه گل بزند. برای خود من پیش آمده که در یک بازی 5، 6 موقعیت گلزنی داشتم که نتوانستم همه آن فرصتها را گل کنم اما در بازی مثل صنعت نفت هم موفق شدم سه گل بزنم.

در چه بازیای بیشتر فرصت خراب کردی؟

در بازی با پرسپولیس، زمانی که مهدی واعظی دروازهبان بود، 6، 7 موقعیت گل گیرم آمد که فقط دو موقعیت آن را از روی نقطه پنالتی تبدیل به گل کردم.

بعد از هتتریک مرتضی تبریزی همبازیات چه صحبتی با او داشتی؟

از هتتریک مرتضی، همه بچهها خیلی خوشحال شدند. من بعد از هتتریک، مرتضی را به آغوش کشیدم و بابت گلزنی و هتتریکش به او تبریک گفته و از زحماتش تشکر کردم.

فکر میکردی در آن هوای بارانی با سه گل تیم پیکان را شکست دهید؟

فکر پیروزی را داشتم اما فکر نمیکردم پیکان را 3 بر صفر شکست بدهیم. خوشبختانه ما گل اول را که زدیم، شرایطمان خیلی بهتر شد.

در خصوص دیدارتان با ماشینسازی در تبریز چه صحبتی داری؟

نتیجه هیچ بازیای از قبل معلوم نیست. یک بار در جام حذفی ماشینسازی را با نتیجه 3 بر 2 شکست دادیم. تیم تبریزی، تیم چغر و دوندهای است که اتفاقاً در جام حذفی هم، بازی خوبی مقابل ما انجام داد اما در نهایت حریف تجربه ما نشد. در لیگ هم مسلماً بازی سختی مقابل ماشینسازی پیش رو خواهیم داشت. تیمی که 10 نفره موفق شده از پرسپولیس پنالتی بگیرد، قطعاً تیم خوب و خطرناکی محسوب میشود، به همین دلیل ما این تیم را دستکم نمیگیریم. آنها با شوک تغییر سرمربی هم مواجه شده و معمولاً چنین تیمهایی همیشه خیلی سخت بازی میکنند و امتیاز میدهند اما ما هم تیم خوبی هستیم و نشان دادیم که هر هفته بهتر از هفته قبل قادریم نتیجه بگیریم.

میگویند بازیکنان ذوبآهن برای سرمربی جدیدشان با تمام وجود بازی میکنند، در حالی که این جدیت و تلاش را زمان سرمربیگری یحیی نداشتند؟

من فکر میکنم به عنوان کسی که سالهاست فوتبال بازی میکنم و در حال حاضر هم کاپیتان ذوب هستم پرداختن به چنین مسائلی واقعاً مسخره است! فرق تیم ما در زمان مربیگری آقایحیی با شرایط فعلی فقط این است که زمان سرمربی قبلی بدشانس بودیم و فرصتهای گلمان هم هدر میرفت، از سوی دیگر رفتن آقایحیی هم به دلیل نتیجه نگرفتن نبود. سرمربی قبلی ما به اختلافاتی با باشگاه و مدیریت تیم برخوردند که صلاح دیدند به صورت توافقی از تیم جدا شوند!

با روند موفقی که در پیش گرفتید چراغ خاموش به سوی قهرمانی پیش میروید؟

به بچههای تیممان هم میگویم که الان وقت شمردن امتیازها نیست و بازیکنان ما باید بازی به بازی پیش بروند و برای پیروزی تلاش کنند.

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

سه‌شنبه شب کدام تیم صدرنشین خواهد شد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی