۰ نفر
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹

استقلال خوزستان و ذوب‌آهن دو تیم شهرستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا حریفان خود را شناختند که به نظر می‌رسد ذوب‌آهن به نسبت استقلال خوزستان در گروه سخت‌تری قرار گرفته است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد ذوب‌آهن به نسبت استقلال خوزستان تیم باتجربه‌تری در لیگ قهرمانان آسیاست و نایب‌قهرمانی این بازی‌ها را یدک می‌کشد.

برای دفاع از اعتبار فوتبال ایــران بجنگید

به گزارش خبرورزشی، الاهلی عربستان یکی از تیمهای شناخته شده فوتبال عربستان است، العین امارات هم در لیگ قهرمانان آسیا کارنامه قهرمانی دارد و در فصل تازه پایانیافته هم به عنوان نایبقهرمانی دست یافت و دو تیم الجیش قطر و بنیادکار که در مرحله پلیآف با هم بازی خواهند کرد تیمهای شناخته شده و قابل احترامی هستند. این تیمها حریفان ذوبآهن در مرحله گروهی هستند. جالب اینکه احتمال رویارویی ذوبآهن و استقلال تهران در مرحله پلیآف یعنی مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد. استقلال در گروه A است و اگر السد را ببرد وارد جدول گروهی بازیها میشود.

 در مرحله یک هشتم نهایی صدرنشین گروه A با تیم دوم گروه C بازی خواهد کرد و تیم دوم گروه A به مصاف صدرنشین گروه C میرود.  اما رویارویی استقلال خوزستان با تیمهای الجزیره امارات و لخویای قطر خواهد بود. تیمهایی که قدرت اول فوتبال امارات و قطر نیستند. تیمهای حاضر در مرحله پلیآف گروه B هم سه تیم الفاتح عربستان، نسفکارشی ازبکستان و الحدید عمان هستند. با این شرایط میتوان به صعود استقلال خوزستان از گروه B امیدوار بود. این احتمال هم وجود دارد که در مرحله یک هشتم نهایی شاهد رویارویی استقلال خوزستان و پرسپولیس باشیم. نحوه رویارویی تیمها در مرحله پلیآف یا همان یک هشتم نهایی که 22 می برگزار میشود بدین صورت است که تیم صدرنشین گروه B با تیم دوم گروه D و تیم صدرنشین گروه D با تیم دوم گروه D بازی خواهد کرد.

 ذوبآهن و استقلال خوزستان باید این فصل از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را جدی بگیرند به این خاطر که در دوره آتی سهمیه کشورها براساس عملکرد تیمها در بازیها مشخص خواهد شد و دیگر به عملکرد تیمهای ملی نمرهای داده نخواهد شد. البته دغدغههای استقلال خوزستان به مراتب بیشتر است به این خاطر که مشکل مالی دارد و شاید به همین بهانه شاهد جدایی چند بازیکن شاخص این تیم باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین