نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

استقلال در لیگ شرایط خوبی ندارد و حتی دو آتشه‌ها می‌گویند شانس کمی برای قهرمانی و نایب قهرمانی دارد. تیمی که در تهران بازی برده را به تراکتورسازی مدعی می‌بازد حتماً یک جای کارش ایراد دارد و حالا یک معجزه و 4، 5 برد پیاپی می‌تواند آنها را به صف مدعیان برگرداند.

 در چنین شرایطی و با توجه به فاصله 11 امتیازی استقلال با صدر، لیگ قهرمانان آسیا و بازی پلیآف با السد فرصتی تازه و طلایی برای شاگردان منصوریان است تا شرایط را به سود خود عوض کنند. السد تیم پرقدرتی است اما استقلال هم میزبان است و جلوی چشم هزاران هوادارش بازی میکند. اگر السد؛ ژاوی و پورعلیگنجی را دارد، استقلال هم کلی بازیکن کلیدی و گرانقیمت دارد که میتوانند السد را مغلوب کنند. فراموش نکنیم که به هر حال در آسیا انگیزهها هم بیشتر است و خیلیها میخواهند آنجا بدرخشند تا بلکه پنجرههای نقل و انتقالات را به روی خود باز کنند.

استقلال هنوز پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست اما تا ابد که نمیتوان به عشق افتخارات گذشته زندگی کرد. وقت آن رسیده تا آبیها که در لیگ تماشاگران خود را سرخورده کردهاند، در آسیا با آنها آشتی کنند و البته نتایج خوبی بگیرند. باخت به السد از آن باختهایی است که نمیتوان فراموش کرد پس چه بهتر که استقلالیها از همین حالا برای بازی حساس 19 بهمن برنامهریزی کنند. السد پریشب با زدن 8 گل به امصلال برای استقلال خط و نشان کشید اما آبیها این فرصت را دارند تا در مستطیل سبز آنها را مغلوب کرده و با روحیه بالایی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بروند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی