نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با وجود اهمیت زیاد اعضای باشگاه بارسلونا موضع خودشان را به طور مشخص نسبت به اسپانسر جدید باشگاه مشخص نکردند.

راکوتن چگونه اسپانسر بارسا شد؟

همانطور که انتظار میرفت، مجمع نمایندگان و اعضای باشگاه بارسلونا، به شراکت تجاری این باشگاه با شرکت ژاپنی راکوتن به عنوان حامی مالی جدید آبیواناریها که نامش از فصل آینده روی پیراهن کاتالانها درج خواهد شد، رأی اعتماد داد.

طبق قرارداد کاتالانها با شریک تجاری ژاپنیشان، طرفین از پایان فصل جاری یک همکاری چهار ساله را یکدیگر آغاز خواهند کرد که به موجب آن طرف ژاپنی در این چهار سال ملزم به پرداخت 220 میلیون یورو به قهرمان اسپانیا میشود و در صورتی که بارسا قهرمان لیگ قهرمانان شود، پنج میلیون یورو و در صورتی که قهرمان لالیگا شود 1.5 میلیون یوروی دیگر به آن اضافه خواهد شد.

مانل آرویو، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در این خصوص اظهار داشت: «قراردادمان با راکوتن قراردادی است که باشگاه بارسلونا را در میان پیشروهای کسب درآمد از طریق حامیان مالی قرار خواهد داد.»

نکته جالب درباره قرارداد باشگاه بارسلونا با راکوتن این است که با وجود اهمیت فراوان آن، تمایلی که اعضای باشگاه برای مشخص کردن موضع خود در قبال این قرارداد نشان دادند، ناچیز بود.

از 4 هزار و 492 عضو احضار شده برای شرکت در رأیگیری مربوط به عقد قرارداد با شرکت راکوتن، تنها 408 نفر حاضر به شرکت در این رأیگیری شدند، یعنی تنها 9 صدم درصد آنها. با این حال صدور رأی اعتماد به عقد این قرارداد به شیوه قاطعانه صورت گرفت چراکه از این 408 نفر، 377 نفر موافقت خود را اعلام کردند، چهار نفر با آن مخالف بودند و سایر آرا هم ممتنع بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی