نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
نظرات: ۰

خادم‌الشریعه: دختران ایرانی شاید در المپیک‌های آینده مدال‌های بیشتری بگیرند

مدال برنزی که کیمیا علیزاده در مسابقات تکواندو المپیک ریو به عنوان اولین مدال المپیکی ورزش بانوان ایران بهدست آورد، همچنان و با وجود گذشت چهار ماه یکی از سوژههای رسانههای بینالمللی در رابطه با وضعیت ورزش بانوان ایران و تاثیرگذاری این مدال بر وضعیت دیگر ورزشکاران زن است.

خبرنگار شبکه خبری فرانس 24 که به منظور گزارش تمرین بانوان شطرنجباز ایرانی شرکت کننده در مسابقات قهرمانی زنان جهان به محل اردوی آنها رفته بود، درباره این مدال از سارا سادات خادم الشریعه یکی از سه نماینده ایران در این رقابتها سوال کرد و اینکه بعد از کسب آن شرایط برای بانوان ورزشکار ایران چگونه شده است؟ خادم الشریعه در پاسخ به این پرسش گفت: بعد از مدالی که کیمیا علیزاده در ریو بهدست آورد، در المپیکهای آتی شاید مدالهای بیشتر توسط دختران داشته باشیم. در واقع یک نفر باید از ورزش بانوان باید این مدال را میگرفت تا پشت سر او، دیگر ورزشکاران زن هم به این باور برسند که میتوانند مدال المپیک بگیرند.

بانوی شطرنجباز کشورمان تاکید کرد: در شطرنج هم قضیه به همین شکل است. اگر ما در مسابقات مهمی که داریم خوب نتیجه بگیریم، دیگر بانوان شطرنجباز هم به این باور میرسند که میتوانند نتیجهگیری خوبی داشته باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها