نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پس از پایان بازی سپاهان اصفهان و استقلال تهران از لیست خرید آبی‌ها رونمایی شد. بر این اساس ایمان مبعلی، سجاد شهباززاده و رحیم زهیوی سه بازیکن مورد نظر علیرضا منصوریان هستند.

به شرطی به استقلال می آیم که رضایی و ابراهیمی کاشته نزنند!

به گزارش روزنامه خبرورزشی، نکته بسیار جالب ایمان مبعلی در صدر لیست آبیهاست و در همین راستا گزارش زیر تقدیم حضورتان میشود.

مشترک مورد نظردر دسترس نیست!

بسیاری از خبرنگاران کنجکاوند که بدانند موضع ایمان مبعلی در قبال پیشنهاد استقلال تهران چیست؟ اما تمام تماسها با هافبک باتجربه نفتیها طی روزهای اخیر بیپاسخ مانده است. ایمان به توصیه نزدیکانش گوشی تلفن خود را خاموش کرده تا در آرامش کارش را دنبال کند و پس از بازی نیمه نهایی جام حذفی برابر سپاهان در اصفهان به استقلالیها پاسخ بدهد. او نمیخواهد در این شرایط حاشیهای برابر نفت تهران ایجاد شود.

طلب 500 میلیون تومانیام چه میشود؟!

ایمان مبعلی بابت فصل گذشته مبلغی حدود 500 میلیون تومان از نفت تهران طلبکار است. او در فصل جاری پولی از این باشگاه گرفته اما اگر از تیمش جدا شود مطالبات لیگ پانزدهم چه میشود؟ شنیدیم یکی از تردیدهای مبعلی همین موضوع بوده و به استقلالیها گفته است: «طلب 500 میلیون تومانیام میپرد!» البته همین ایمان مبعلی در فصل 91-90 قید 200 هزار دلار طلب خود از باشگاه الشارجه امارات را زد و به ایران آمد. حالا باید دید این بار چه تصمیمی میگیرد؟

500 میلیون تومان هم نفت تهران میخواهد

جدا از طلب فصل گذشته ایمان مبعلی که باید توسط استقلالیها به او پرداخت شود، باشگاه نفت تهران هم حداقل 400 یا 500 میلیون تومان نقد برای واگذاری این هافبک باتجربه از آبیها میخواهد. به عبارت بهتر خرید مبعلی برای استقلالیها حدود یک میلیارد تومان آب میخورد! دیروز صبح پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال به باشگاه نفت تهران رسید البته نفتیها همه اختیارات فروش یا حفظ ایمان مبعلی را به علی دایی واگذار کردهاند.

باز هم کار منصوریان به علی دایی افتاد!

دعوای لفظی علی دایی و علیرضا منصوریان حین بازی حذفی نفت تهران و استقلال و حتی کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار را که به خاطر دارید؟ حالا گذر علیرضا منصوریان و استقلالیها به علی دایی افتاده است؛ مردی که خوب میداند ایمان مبعلی چه نقش تأثیرگذاری در تیمش دارد، همانطور که علیرضا منصوریان ارزش ضربات ایستگاهی این هافبک باتجربه را میداند. برای درک موضوع توجه شما را به دو گل نفت تهران به استقلال در دقایق اضافی جلب میکنیم که از روی ضربات کرنر ایمان مبعلی حاصل شد.

دوست مشترک سرمربی استقلال و مبعلی: ایمان؛ استقلال صدر جدول بود منصوریان جواب تلفن تو را هم نمیداد!

شنیدیم یکی از دوستان مشترک علیرضا منصوریان و ایمان مبعلی به هافبک باتجربه نفت تهران گفت: «ایمان؛ فکر میکنی اگر استقلال تهران صدر جدول بود، علیرضا منصوریان سراغی از تو میگرفت؟ حتی جواب تماس تلفنیات را میداد؟!» هر چند ایمان جوابی به این جملات نداده اما شنیدیم زمان حضور منصوریان در نفت تهران همواره از عملکرد مبعلی تعریف کرده و به او وعده داده که در صورت رفتن به استقلال اولین نفر ایمان را هم با خود میبرد!

اولویت بختیار بود نه ایمان!

بر اساس همین شنیدهها ایمان مبعلی در فصل نقل و انتقالات منتظر علیرضا منصوریان ماند اما خبری نشد! ایمان که با کاشتههای خود در نفت تهران به نوعی منصوریان را بلند کرده بود، بر اساس صحبتهای قبلی انتظار داشت سرمربی جدید استقلال او را با خود ببرد ولی اولویت با بختیار رحمانی بود. ظاهراً ایمان مبعلی اولویت سوم یا چهارم منصوریان برای خط میانی آبیها در لیگ شانزدهم بوده و این بازیکن هم از این بابت دلخور است.

امید ابراهیمی و کاوه رضاییمزاحم کاشتهزن نشوند !

ایمان مبعلی خلقیات خاص و روحیهای شکننده دارد. در دوران حضور در استقلال خوزستان هنگام کاشته زدن همین که میلاد میداودی به او نزدیک میشد و میپرسید: «ایمان میخواهی چه کار کنی؟» به هم میریخت! مبعلی باید خودش کاشتهزن اول باشد و آنهایی که او را از نزدیک میشناسند خوب به این مسئله واقف هستند. این در حالی است که استقلال تهران در حال حاضر دو کاشتهزن مدعی به اسامی کاوه رضایی و امید ابراهیمی دارد. احتمالاً خود علیرضا منصوریان هم این موضوع را به خوبی میداند که در صورت خرید ایمان مبعلی او نباید هنگام ضربات ایستگاهی مزاحم داشته باشد. آیا امید و کاوه زیر بار این موضوع میروند؟!

با تمام این تفاسیر به نظر میرسد یمان مبعلی پس از بازی نیمه نهایی حذفی برابر سپاهان اصفهان، به استقلال تهران میپیوندد. این هافبک باتجربه به نزدیکانش گفته بدش نمیآید یک بار دیگر پیراهن آبی استقلال را امتحان کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی