۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اردوی دبی تیم ملی اگر چه در دوران برگزاری دیدارهای ملی رخ نداد اما یکی از پر حاشیه ترین اردوهای تاریخ دوران حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران بود.

اردوی پر حاشیه تیم ملی با این جمله کی روش به پایان رسید

به گزارش خبرورزشی، اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در دبی در حالی به پایان رسید که موضوع ترخیص بازیکنان پرسپولیس از این اردو تا چند روز جنجالی بزرگ در فوتبال ایران به راه انداخت، جنجالی که تیم ملی و پرسپولیس به عنوان دو تیم محبوب فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد. تمرین پرسپولیس در ۷۲ ساعت اخیر تحت تاثیر این حواشی بوده و همین طور تیم ملی نیز لحظه در اردوی خود در دبی از حواشی دور نبوده است.

تیم ملی فوتبال کشورمان از روز دوشنبه هفته گذشته اردوی آمادهسازی خود را در کشور امارات و باشگاه ایرانیان دبی برپا کرده بود که این اردو امروز  به پایان رسید. اما به گفته یک منبع موثق در تیم ملی این اردو با صحبت های مهم سرمربی تیم ملی خطاب به ملی پوشان به پایان رسید. کارلوس کی روش به دعوت شدگان به این اردوی تیم ملی گفت نباید تصور کنند این اردو جدی نبوده و اردوی دبی در آینده همه این بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود. دعوت شدگان در این اردو پس از خروج پرسپولیسی ها درباره نگاه کارلوس به این اردو تردید پیدا کرده بودند اما سرمربی تیم ملی به آنها اطمینان داد عملکردشان در این اردو بسیار جدی بررسی شده است. اردوی آخر تیم ملی در دبی با این جمله سرمربی تیم ملی به پایان رسید: شما بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران هستید و عملکردتان در این اردو در آینده شما در تیم ملی تاثیر گذار خواهد بود.

اما این اظهارات می تواند باعث نگرانی ملی پوشان پرسپولیس نیز شود. آنها با خروج از این اردو عملا فرصت دیده شدن مقابل کارلوس را از دست دادند هر چند سرمربی تیم ملی پیش از ترخیص به آنها اعلام کرده بود خروجشان از این اردو تنها در واکنش به باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم بوده و نه هیچ کدام از این بازیکنان. با این حال ملی پوشان پرسپولیس نگران این هستند حالا آنهایی که در این اردو باقی ماندند نسبت به آنها اولویت پیدا کنند.

کادرفنی تیم ملی، در آخرین روز اردو تمرینات را تعطیل کرد و ملیپوشان امروز به استراحت پرداختند. اعضای تیم ملی قرار است پس از صرف ناهار در دبی، ساعت 15 این شهر را ترک کنند و به تهران بازگردند تا به این ترتیب اردوی پرحاشیه دبی به پایان برسد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی