نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۰
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی صنعت نفت گفت: نشان دادیم که فوتبال تاکتیکی را به خوبی انجام می دهیم.

فیروزکریمی: در آبادان چیزهای عجیبی دیدم!

فیروز کریمی پس از پیروزی تیمش مقابل صبا اظهار داشت: پس از دریافت اولین گل که توپ چرخید و وارد دروازه ما شد دیگر بازی در اختیار ما بود. اینها نشان از شخصیت بالای نفت آبادان است. ما نشان دادیم که فوتبال تاکتیکی را به خوبی انجام می دهیم.

وی ادامه داد: تیم ما موقعیت های مناسب تری از صبا داشت اما آنها هم خوب بازی کردند. آنها با تمام قوا برای گرفتن امتیاز آمدند و خوب هم دفاع کردند. دو تیم بازی تاکتیکی را به نمایش گذاشتند. اگر واقع بین باشیم می بنیم که نفت استحقاق پیروزی در این بازی را داشت. در اکثر دقایقی توپ و زمین در اختیار ما بود. 

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره اعتراض سکوها به حسن هوری خاطرنشان کرد: برداشت من از سکوهای نفت و از زمان لیدرهای قدیم اصلا باورم نمی شد که چنین صحنه هایی را ببینم. خیلی جاهای دنیا پیش می آید که یک بازیکن مورد اقبال سکوها نیست. از 40 سال پیش رفقای زیادی در آبادان داشتم. باورم نمی شد چنین الفاظی را به یک نفر نسبت بدهند. بچه های آبادان مشتی هستند. اصلا باور نمی شد و هنوز هم باورم نمی شود. کجای دنیا مردمی مثل آبادان و خوزستان دیدید. تنها کاظم فراهانی با دروازه بان کار می کند و نظر ایشان بوده که حسن هوری درون دروازه قرار داشته باشد. ایشان دلایلش را در آخرین جلسه به من گفت و دلایلش هم منطقی بود. تصمیمی که گرفته شد مورد تاییدم بود. امروز آبادان  جوی علیه تیم حریف  نداشت. بازیکنان ناراحت بودند و بین دو نیمه می گفتند چرا همچین حرف هایی می زنند باید این جو شکسته شود. دروازه بانی بهتر از  حسن هوری پیدا کنید یک ثانیه هم از او استفاده نمی کنیم. هیچکس باورش نمی شود که بغلانی و نورمحمدی برای اولین بار بود که کنار هم بازی می کردند.

وی بیان داشت: عزیزی معبودی هم خوب بازی کرد هم در دفاع و هم حمله نمایش خوبی داشت. عزیز معبودی از کل طلبش در ملوان گذشت و به اینجا آمد. 380میلیون طلب داشت اما به خاطر درخواست من به اینجا آمد. رضا نورمحمدی از کل طلبش از پرسپولیس چشم پوشی کرد و به اینجا آمد. 

سرمربی صنعت نفت درباره داوری گفت: اکثر کارت هایی که داوران می دهند احساسی است. هیچ جای دنیا از این  کارت های احساسی نمی دهند داور مثلا می گوید بروم به بازیکنی که گل زده ضدحال بزنم. بازیکن من کارت گرفت چرا که خوشحالی اش یک ثانیه بیشتر طول کشید اما بازیکن حریف برای پرتاب اوت دو دقیقه معطل کرد ولی کارتی نگرفت. به بازیکن گفتیم که حق ندارد کارت الکی بگیرد یا خطای الکی بکند یا مسایلی از این دست اما دلیل ندارد که داور بیاید به او بعد از خوشحالی کارت بدهد. از مهندس کامرانی فر می خواهم به این قضیه ورود کند. 

کریمی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا بعد از دریافت گل دوم تیمش زمین را ترک کرد گفت: 30 ثانیه آخر بازی در قاموس من است که هیچ وقت نمی مانم و بازی را ببینم چون کاری نمی توانم انجام دهم. بعد از گل دوم هم رفتم چرا که زمانی باقی نمانده بود.در آن 30 ثانیه هیچ دردی دوا نمی شود و من هم کاری نمی توانم انجام دهم. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها