۰
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم ماشین سازی گفت:قول می دهم که این تیم صددرصد هم در لیگ می ماند و هم رتبه اش بالاتر می رود.

کاظمی: اگر این تیم نماند از فوتبال خداحفظی می کنم

کاظمی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت:به اهدافی که داشتیم نزدیک بودیم. متاسفانه در هر بازی یکی بعد از دیگری پنالتی ما سوخت میشود. فوتبالمان از قبل بهتر شده است. یک اشتباه ساده کردیم و گل اول را خوردیم به تیم حریف تبریک میگویم در اینجا باید خیلی جنگید و فقط بحث فنی نیست باید تیمی را مهیا کنیم تا به خواسته خود برسیم فکر میکردیم فوتبال 11 نفره است. برایم اهمیت ندارد محمد فنایی بگوید یکی پنالتی بود یا نه. همه این صحنههای ما را دیده بودند. در بحث فنی بهتر بودیم. باز هم نیاز به کار بهتر داریم. صد در صد در لیگ میمانیم و رتبه ما از تیمهایی که وارد حاشیه خواهند شد بهتر میشود.

وی ادامه داد: با بچه ها صحبت کردم به آنها گفتم حق اعتراض ندارید چون سوت داور را نمی توانیم برگردانیم اشتباه خودم را می توانم برگردانم سعی می کنم اشتباهات خودم را تکرار نکنم. هرکسی اخطار الکی بگیرد 50 میلیون جریمه می شود. 

سرمربی ماشین سازی در ادامه گفت: من نمی خواهم داوری را آنالیز کنم. اما آنها باید چند بار اخطار می گرفتند در اوج حملات ما مهاجم ما را زدند. 

وی اضافه کرد: در 4 بازی نمی شودهماهنگ شد. من گفته ام که از هفته بیست و پنجم تیم ما را ببینید. فیفا می گوید 100 ساعت زمان تاکتیکی لازم است دو هفته که برف بود. فردا ریکاوری داریم و پس فردا استراحت و بعد دوباره بازی. من همین اندازه که بچه ها تاکتیک ها را گرفتند از بچه ها تشکر می کنم. هواداران نگران هستند. هفته ها می گذرد و مثل آب خوردن پنالتی ما را نمی گیرند طبیعی است که بازیکن از نظر روحی افت کند. کاشناسان داوری 30 ثانیه رامی بینند و بقیه صحنه ها را نمی بینند اما تماشاگر همه بازی را می بیند. 

کاظمی درباره انتقادات عملکرد فردین عابدینی خاطرنشان کرد: مگر بعد از فردین حمید علی عسگر بد بازی کرد؟ مهاجم هدف هم بالاخره پیدا می کنیم و یک بازیکن هم به جمع ما اضافه خواهدشد. 

وی گفت: الان کجا تیم ما مشکل بدنی دارد؟ تا دقیقه 90 پرس می کنیم. الان تیم مشکل روحی دارد. اگر این تیم در لیگ نماند از فوتبال ایران خداحافظی می کنم. با تمام مشکلاتی که سر راه ما قرار می دهند این تیم می ماند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی