۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

نظرسنجی برنامه 90 دوشنبه شب گذشته به بهترین واکنش دروازه‌بان‌های لیگ برتر در نیم‌فصل اول اختصاص داشت. بدین‌منظور رحمان احمدی (سپاهان - پیکان)، علیرضا بیرانوند (پرسپولیس - استقلال)، مهدی رحمتی (سیاه‌جامگان مشهد - استقلال)، مهرداد طهماسبی (پرسپولیس - فولاد خوزستان)، مانوئل فرناندز (پرسپولیس - ماشین‌سازی تبریز)، شهاب گردان (سپاهان - پدیده) و حامد لک (تراکتورسازی تبریز - صبای قم) در نظرسنجی قرار گرفتند تا مخاطبان به آنها رأی بدهند. در پایان این نظرسنجی علیرضا بیرانوند با کسب بیش از 52 درصد آرای مردم، بهترین واکنش نیم‌فصل اول لیگ برتر را از دید مخاطبان به خود اختصاص داد و بالاتر از مهدی رحمتی و سایرین ایستاد.

بیرانوند: عنوان بهترین واکنش ارزشمند است چون مردم رأی ‌دادند

به گزارش خبرورزشی، به همین بهانه دقایقی با علیرضا بیرانوند گپ زدیم که در زیر میخوانید:

تبریک میگوییم با کسب 48 درصد رأی مردم عنوان بهترین واکنش نیمفصل اول لیگ برتر به تو رسید!

(خیلی جدی) اولاً داداش 52 درصد...

میخواستیم تو را آزمایش کنیم که برنامه 90 را دیدی یا نه؟!

نتیجهاش را شنیدم و این عنوان از این جهت برای من ارزشمند است چون مردم رأی دادهاند.

 فکرش را میکردی با وجود چند هفته غیبت این عنوان را به خودت اختصاص بدهی؟

دست تکتک هواداران بامعرفت پرسپولیس را میبوسم که به خاطر من به برنامه 90 پیامک زدند. آن چند هفته هم به دلیل مصدومیت بود و واقعاً دوست داشتم زودتر برگردم اما نشد که نشد. با این وجود طرفداران پرسپولیس مرا درک کردند و از همه آنان ممنون هستم.

قول میدهی به خاطر همین مردم و هواداران پرسپولیس تعداد کلینشیتهای خود را بالا و بالاتر ببری؟

قول میدهم به خاطر گل روی این مردم و هواداران پرسپولیس همه تلاشم را انجام بدهم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. البته وظیفه خودم میدانم تشکر ویژه از همه بازیکنان پرسپولیس داشته باشم که به من کمک کردند تا دروازه ما کمتر باز شود.

با وجود سیدجلال حسینی که خیالت باید از دروازه پرسپولیس راحت باشد. اینطور نیست؟

سید که گل است. داداش بزرگ ماست و واقعاً به من در نفت تهران، تیم ملی و پرسپولیس خیلی کمک کرده است. بقیه بچهها هم همینطور. ما امسال یک تیم باانگیزه هستیم که همقسم شدیم تا جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی