نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟
نظرات: ۰
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دروازه‌بان اسطوره‌ای فوتبال ایران اظهار امیدواری کرد بازی امروز سرخابی‌های پایتخت مثل گذشته زیبا و بدون حاشیه برگزار شود.

عابدزاده: هیچ گاه در دربی نباختم

احمدرضا عابدزاده درباره دربی هشتاد و چهارم پایتخت، بیان کرد: من برای هر دو تیم بازی کردهام و در پانزده بازی که به میدان رفتم هیچ باختی نداشتم و داربی برایم همیشه همراه با برد یا مساوی بوده است. در بازیهایی که حضور داشتم همیشه هواداران هر دو تیم خوشحال بودند و آرزو میکنم بازی امروز هم از نظر کیفیت و مدیریت زیبا بوده و ثمرهاش به تیم ملی برسد.

وی افزود: بازیهای استقلال و پرسپولیس همیشه سخت بوده و امروز هم قرار است هشتاد و چهارمین بازی بین این دو تیم برگزار شود و همه مردم میخواهند ببیند که در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد. خوشحال هستم که این بازی هنوز برای مردم محبوب است و این باعث میشود بدانیم فوتبال همیشه در دل آنهاست و همیشه با آن خوشحال میشوند.

دروازهبان اسطورهای فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا خاطرهای جالب از زمان بازیاش در داربی دارد، گفت: همیشه دو روز قبل از داربی استرس شدیدی داشتیم، چون انتظار مردم از ما بسیار بالا بود. دو روز قبل از بازی دو هزار نفر تماشاگر در تمرینات ما در ورزشگاه کارگران حاضر میشدند و ما با انگیزهای که می گرفتیم با تمام وجود بازی را انجام میدادیم، اما داخل تیم نیستم و از دور شرایط را می بینم. با این حال امیدوارم مثل قدیم فوتبال زیبا و بدون حاشیهای را شاهد باشیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

ارزیابی شما از عملکرد پرسپولیس مقابل النصر در عربستان؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی