نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
نظرات: ۰

کاپیتان پرسپولیس «چهار» ستاره شد

به گزارش خبرورزشی، حسین ماهینی می تواند از سوی هواداران پرسپولیس ، 4 ستاره کامل دریافت کند زیرا در 4 پست مهم برای سرخپوشان به میدان رفته است.

او کارش را با حضور در پست تخصصی خود یعنی دفاع راست در پرسپولیس آغاز کرد و آن قدر خوب و قدرتمند بود که برانکو جرات نکرد به این بازیکن دست بزند. حتی وقتی رامین رضاییان به پرسپولیس برگشت، باز هم این ماهینی بود که  در ترکیب اصلی به میدان می رفت و عملکردش بسیار خوب بود.

ماهینی اما به خاطر کمبود مهره مجبور شد برای سه بازی، مدافع چپ شود که در این پست نیز عملکرد جالبی داشت. او در بازی با استقلال، جانشین کمال کامیابی نیا در پست هافبک تدافعی بود که البته چندان موفق نبود اما در دیدار هفته بیست و دوم برابر سپاهان، به دفاع وسط آمد و جانشین سیدجلال حسینی شد.

حالا با حضور در دفاع راست، دفاع چپ، هافبک تدافعی و دفاع وسط، همه پست های تدافعی را بازی کرده و این یعنی حسین ماهینی بازیکن «چهار» ستاره پرسپولیس است به خصوص که او تنها بازیکنی در بین تمام بازیکنان پرسپولیس است که 22 هفته کامل برای سرخپوشان بازی کرد اما برای دیدار بعدی سرخپوشان مقابل نفت تهران، به خاطر سه اخطاره شدن، محروم است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها