نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با وجود بازی درخشان سیتی برابر موناکو جرارد معتقد است با خط دفاعی ضعیف تیمِ گواردیولا به جایی نخواهد رسید.

جرارد: سيتی با اين دفاع به جایی نمی‌رسد

به گزارش روزنامه خبرورزشی، درخشش منچسترسيتي در ديدار با موناكو به خاطر گلزنيهاي متعدد و خودنمايي خط حمله اين تيم بود اما اشتباهات و ضعف خط دفاعي آنها در اين بازي مشهود بود و حالا استيون جرارد مطمئن است با اين مدل دفاع كردن اين تيم نميتواند به قهرماني ليگ قهرمانان برسد.

 

مردان پپ گوارديولا اول دو بر يك و بعد سه بر دو در خانه خودشان از حريف عقب افتادند اما در نهايت صدرنشين ليگ يك فرانسه را پنج بر سه شكست دادند اما دليل دريافت اين همه گل در خانه مجموعهاي از اشتباهات فردي و گروهي بود كه بيشتر در خط دفاعي اتفاق افتاد و استيون جرارد معتقد است با اين بازيكناني كه سيتي براي خط دفاعياش انتخاب كرده، آنها نميتوانند به بالا بردن جام قهرماني در كارديف در ماه ژوئن دل خوش كنند.

 

جرارد در رابطه با قهرماني تيم گوارديولا در اروپا گفت: «من فكر نكنم آخرش قهرمان بشوند. فكر ميكنم با اين مدل بازي كردن ميتوانند كارشان را جلوي بيشتر تيمها يا دستكم سهچهارم تيمهاي ليگ برتري پيش ببرند اما در سطح بالاي فوتبال ليگ قهرمانان با اين عملكرد دفاعي به جايي نخواهند رسيد. آدم براي مدافعان سيتي متأسف ميشود چون مربي به آنها گفته كه به اين شكل بازي كنند و اين تقريباً شبيه يك خودكشي فوتبالي است. چون مدافعان از ابتداي بازي تحت فشار كامل هستند. اين مربي است كه بايد كار مدافعش را آسانتر كند.»

 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی