نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تا کمتر از 20 روز دیگر مراسم قرعه کشی جام جهانی زیر 20 سال در شهر سئول کره جنوبی برگزار می شود و ایران 25 اسفند ماه حریفان خود را در این پیکارها خواهد شناخت.

جام جهانی زیر 20 سال، حذف برزیل و صعود ایران

به گزارش خبر ورزشی، شاید جدی ترین خبر این بازی ها پیش از برگزاری آن حذف برزیل باشد که خیلی شوک بر انگیز بود و این در حالی است که تیم ملی جوانان ایران مهر ماه در بحرین و با کسب عنوان سومی مشترک جام ملت های آسیا به همراه ویتنام به جواز حضور در این بازی ها دست پیدا کرد. مسابقاتی که بعد از جام جهانی بزرگسالان مهمترین بازی ها زیر نظر فیفا است.

شهرهای برگزاری بازی های جام جهانی در کره جنوبی و هم چنین استادیوم ها مشخص شده اند. به انضمام 18 تیم شرکت کننده در این بازی ها از 24 تیمی که قرار است مسابقات را برگزار کنند. 

*میزبان: کره جنوبی 

*نمایندگان آسیا: ایران - ژاپن - عربستان - ویتنام 

*نمایندگان آمریکای جنوبی: آرژانتین - اکوادور - اروگوئه- ونزو ئلا

*نمایندگان اروپا: انگلیس - آلمان - فرانسه - ایتالیا - پرتغال 

*نمایندگان اقیانوسیه: وانوتوآ -نیوزیلند 

*نمایندگان کونکاکاف:؟

*نمایندگان آفریقا: ؟

برزیل یکی از تیم  های شرکت کننده در بازی های مقدماتی در آمریکای جنوبی بود اما نتوانست یکی از 4 سهمیه این قاره را به دست بیاورد و  این نشان از کار ارزشمند تیم ملی جوانان کشورمان است که در جام ملت های آسیا روی سکوی سوم ایستاد و در نهایت به جام جهانی صعود کرد. به خصوص که در گروه ژاپن و قطر قهرمان دوره قبل بازی ها قرار داشت. قطر قهرمان دوره قبل بازی ها و هم چنین ازبکستان یکی از تیم های همیشه حاضر در جام جهانی به همراه امارات از حذف شدگان مطرح در آسیا بوده اند. 

از آنجایی که جام جهانی زیر 20 سال با حضور 24 تیم برگزار می شود از سطح کیفی بالایی برخوردار است و مسابقاتی است که سخت مورد توجه استعدادیاب های باشگاه های معتبر دنیا بوده و بعد از پایان بازی ها شاهد جذب بسیاری از ملی پوشان توسط تیم های اروپایی خواهیم بود. 

گفتنی است تیم ملی جوانان به منظور حضور شایسته در این بازی ها از 26 اسفند قرار است اردویی را در شهر هامبورگ برگزار کند و سه بازی دوستانه انجام دهد. هم چنین این طور برنامه ریزی شده که تیم ملی جوانان پیش از حضور در کره جنوبی دو بازی دوستانه با تیم ملی غنا در تهران انجام دهد. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی