۰ نفر
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال می‌گوید:به نظر من جا هست که به خیلی از مربیان بزرگ فکر کنند تا استقلال پیشرفت کند.

استقلال کاری نکرده و فقط پرسپولیس را برده است

به گزارش خبرورزشی بازی روز گذشته استقلال و انتقاد از تاکتیک حریف باعث شد تا دوباره برخی از کارشناسان و پیشکسوتان از از دست دادن ۲ امتیاز با ارزش خانگی انتقاد کنند.
جواد زرینچه ، کاپیتان سابق استقلال که سابقه نشستن روی نیمکت این تیم را هم دارد، درباره بازی روز گذشته استقلال و سیاه جامگان گفت:همواره بازی تیم های بالای جدولی و پایین جدولی سخت است و بیشتر جنبه روانی دارد. این اتفاق هم در بازی دیروز اتفاق رخ داد و احساس اینکه استقلال بازی راحتی وجود دارد، وجود داشت و شرایط برعکس شد.
وی همچنین افزود: استقلال می توانست یک گام دیگر بردارد و منتظر هفته های بعدی باشد. البته خوب است که تراکتورسازی مساوی کرده و باید دید که امروز پرسپولیس چه نتیجه ای می گیرد اما به نظرم استقلال یک فرصت خیلی خوب را از دست داد.
پیشکسوت استقلال در واکنش به اینکه کادرفنی استقلال و منصوریان اعلام کرده اند برخی پیشکسوتان منتظرند استقلال نتیجه نگیرد تا انتقاد کنند، تصریح کرد: اصلا اینطور نیست. اگر این انتقادات نبود، این استقلال شکل نمی گرفت. قرار باشد هر اتفاقی می افتد، هیچ احساس مسئولیتی دیده نشود، کاری پیش نرود. خود مدیرعامل و هیات مدیره استقلال نیز در ابتدای فصل انتقادات زیادی می کردند. به هر حال وقتی تیم هم می برد، همه خوشحال هستند و تشویق می کنند. من معتقدم این انتقادات باعث شد استقلال ساخته شود.
زرینچه در ادامه بیان داشت: البته من اعتقاد دارم استقلال امسال دست به کار بزرگی نزده و فقط یک بار پرسپولیس را برده است. با آن همه ریخت و پاش در ابتدای فصل و تبلیغات و آمدن بازیکنان مختلف نتایجی که می خواستیم را نگرفتیم. حذفی را از دست دادیم و لیگ خیلی سخت است که بتوانیم مدعی باشیم. در آسیا هم که به لطف نتیجه تیم مظلومی استقلال در پلی آف بود و توانست صعود کند.
پیشکسوت استقلال درباره اینکه گفته می شود قرارداد منصوریان باید برای فصل آینده هم تمدید شود، گفت: مربیانی هستند که افتخارات زیادی آوردند اما بعد از نتایج ضعیف خیلی راحت کارشان را ترک می کنند. تا اینجای کار کادرفنی زحمات زیادی کشیده اند اما آنهایی که مسئول هستند و دنبال این هستند که استقلال پیشرفت کند و یک فوتبال با برنامه را از این تیم ببینیم، به نظر من جا هست که به خیلی از مربیان بزرگ  فکر کنند تا استقلال پیشرفت کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین